Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tettetek már szert állandó...

Tettetek már szert állandó természetfeletti képesség(ek)re az álmaitokban így?

Figyelt kérdés

Van egy anime karakter, akinek annyira tetszett a története, a személyisége és a képességei, hogy még 24 éves létemre is eljátszom néha, amikor egyedül vagyok. Az ő beszédstílusában beszélek magamban, és "használom" a képességeit. 😅 És ez a dolog valahogy annyira beleégett a tudatalattimba, hogy néha még álmaimban is előjön. Van két képessége, amit viszonylag egyszerű használni, mert nem kell hozzá semmilyen tárgy. Az egyik, hogy képes ellökni magától szinte bármit, a másik pedig, hogy képes teleportálni kis távolságokra. És mivel ezeket a képességeket a valóságban is sokszor "használtam", ugyanúgy megpróbálom az álmaimban, akár vészhelyzetben is, és működnek. (Főleg vészhelyzetben, mivel akkor igazán szeretném, hogy működjenek.) Tehát a lényeg, hogy álmomban, ha veszélyben vagyok, mert pl. rám támad egy nagy kutya, akkor képes vagyok magamtól ellökni. Vagy ha át kéne jutnom gyorsan egy szakadékon, amit nem tudok átugrani, akkor át tudok teleportálni a másik oldalra. És ez olyan sokszor működik, hogy szinte már a rémálmok sem ilyesztenek meg, csak akkor, ha más az áldozat. (Mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy elég sokféleképpen megsérültem és meghaltam már álmomban.)


Szóval a kérdésem az lenne, hogy jártatok már így, hogy annyira szerettetek egy karaktert, hogy megszereztétek a képességeit álmotokban? Tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés, de rendes válaszokat szeretnék. 🙂



2021. dec. 9. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastalak el, mert termeszetfeletti kepessegem van :) Nem is erdekelsz, mert a Foldon jarok :)) Amugy pedig bekevel jottem! :)))
2021. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.A Saki k ból Saiki képeségét lekopiraydereztem álmomban és arra használtam Hogy szigeteket pusztítsak el.

Valójában ha lehetne egy képessége az embernek én a láthatatlanságot választanám.

^_^

2021. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Egyetlen kepessegem sincs, de ehhez a kerdeshez nem is kell!!! :)))
2021. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!