Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az Hundub új webcíme, ami...

Mi az Hundub új webcíme, ami 2021. December 10-én indult?

Figyelt kérdés
A Facebook-on egy Hundub oldalon azt mondták 2021. December 10-étől újra indulnak, csak egy új webcímmel, de az az oldal 2021. December 9-én este eltűnt a Facebook-on.

2021. dec. 10. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán él még az úr aki egy személyben fejlesztette a projektet? Mert pár hónapja még az volt hogy nagybeteg, és élet és halál között van.
2021. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő Szisz Cukorberg volt (Pál Csaba), nem tudom sajnos, jelenleg él e. Ő vele tavaly meg még idén tavasszal váltottam szót utoljára, de azon a Facebook oldalon azt írták, ő lehet már nem jön vissza a Hundubra a betegségétől függően, de valaki átveszi a helyét, azt a többiek újraindítják majd, a Hundub visszajön. Az idén ősszel azt írták vissazjön, az idén "biztos". Először október végén ha addig megérkeznek a szerverek, csak még nem érkeztek meg addig a rendelt szerverek, így késett. Utána írták, így vagy november vagy december lesz. De november végéig se jött vissza. Így maradt a december. Nem rég december 10. ekkor indulnak újra új webcímmel azt írták, napra pontos idővel, de az oldal eltűnt, ahol ezt írták, s nem látok semmi jelét sem, hogy most, hol van az újraindult Hundub, új webcímmel.
2021. dec. 10. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát valószínűsíthető hogy nem indult újra.

Én az oldalt amit találta facebookon, azon utoljára valamikor januárba posztoltak. Szerintem ennek már vége van, nem fog vissza térni a projekt.

2021. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"A Hundub regisztrációs ideje lejárt. Nem hosszabították meg, így szabadon megvehető.

Vagyis a Fidesz közösségi oldal kísérlete megbukott!!!" :(

2021. dec. 30. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából az elejétől látni lehetett hogy komolytalan vállalás.
2021. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!