Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
3 hete kb elkezdtem edzeni egy baratommal minden jo volt amig beteg nem lettem lazas voltam picit kohogtem. 4 napot kihagytam aztan megint mentem megint lebetegedtem visszatertem es aztan most multheten megint elkezdtem kohogni es belazasodtam es tegnap csinalt az edzostarsam korona tesztet es pozitv lett batyam csinalt o is az lett es vegul nekem is... batyam tolem kapta el es most 10 nap karanten es mar 1 hete itthon feksze nem vagyok mar rosszul csak kohogok pont karacsony elott... azthittuk hogy azert van mert vitamin hiany vagy alvas mert eleg rosszul alszok mostansag (este fent vagyok sokaig alszok) probaltam ugy hogy egesznap fent vagyok es este elaszok de nem sikerult mert mindig bealszok. Akkor ez azt jelenti hogy mar 3 hete koronaa vagyok vagy mi az isten?
2021. dec. 10. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3 hete (3 héten át) nem igazán lehetsz koronás enyhe tünetekkel. Azért is csak 10 nap a karantén, mert gyógyszer szedése mellett ennyi időn belül meggyógyulsz (7 napon belül kigyógyulsz, és még van +3 biztonsági nap, hogy ne menj addig közösségbe), és a végére már negatívnak kell lennie a tesztednek (már ha tesztelsz, de anélkül is ha tünetmentes vagy 10 nap után, automatikusan vége a karanténnak).

Ha előtte, pár hete beteg voltál, az más miatt lehetett.

2021. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen gyoszert szedjek? A korona virus gyogyszert nem fogom mert vannak mellekhatasai csak nem mindenkinek mondjak (nem lehet gyereked vagy fogyatekos lesz) szoval az kivan lőve
2021. dec. 10. 21:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg igy is szombat ota otthon vagyok ugy unom magam hogy nem igaz es meg 10 nap tyuuh
2021. dec. 10. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem mindenkinek mondják? Rajta van a betegtájékoztatón, hogy magzatkárosító hatása van, és ilyen-olyan esetben ne vedd be.
2021. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyek meg a lekvart en akkor adnam ha valaki halalosan beteg
2021. dec. 10. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!