Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltál mikor értesültél...

Mit csináltál mikor értesültél szept.11-ről? Mit éreztél?

Figyelt kérdés

Én 8 éves voltam, de csak a híradóra emléxem, és arra, hogy a felnőtt ismerőseim közül mindenki erről beszélt.

Most utólag megkérdeztem anyám. Ő azt mondta, hogy hetekig féltek egy újabb világháborútól. De arra például nem emlékszem, hogy mi történt 2002-ben. Hiszen csak 2003-ban támadták meg Irakot, addig mit csináltak ? Találgatták, hogy ki tehette? Mi ment a híradóban?


Arra tisztán emlékszem, hogy már az elején mutatták Oszama képét, és nem értettem, hogy mi köze van az egészhez Szaddamnak.


2010. szept. 6. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én 6 éves voltam, de akkor igazán még ezeket a dolgokat nem is értettem :) akkor úgy különösebben nem rázott meg,de ha így visszagondolok "idősebb" fejjel akkor biztos az jut eszembe,hogy mit élhettek át a családtagok,ismerősök és nagyon sajnáltam azokat az ártatlan embereket...
2010. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Én egyszerűen csak meglepődtem.Emlékszem én is,hogy folyton ezt adták a tévében,és mindenhol ismételték a felvételt,ahogy az ikertorony leomlik,de nem foglalkoztam vele különösebben.

Amúgy egyes elméletek szerint Amerikát az olaj miatt támadták meg.Nem tudom,erről mennyit tudsz..

2010. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
engem akkor sem és most sem érdekel
2010. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kocsmában mondták a többiek, azt mondtam, hogy megérdemelték (Izrael állandó támogatása miatt). Különösebben nem izgatott a dolog, a felvételeket persze megnéztem a neten.


Egyébként Afganisztánt már előbb lerohanták, mint Irakot.

2010. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kicsit örültem is, hogy most már végre a nagypofájú amcsikat is tökön rúgták, de már nem vagyok benne biztos, hogy ezek valódi terroristák voltak.


Kellett az olaj,mert nekik az mindig kell. Kellett egy új terrorellenes törvény, ami miatt már mindenkinek a házát feldúlhatják, aki egy kicsit is terrorista gyanús.

Be kellett vetni az új fegyvereket. Nagyon nagy pénzt kaszáltak az amerikai cégek Afganisztán és Irak újjáépítésén.

Égető szükség volt rájuk.


Talán véletlen volt szeptember 11-e?

A kérdést nyitva hagyom...


[link]

2010. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én éppen a tesco-ban voltam az anyukámmal vásárolni, emlékszem, hogy mindenki ott állt döbbenve a műszaki osztályon a tévék előtt. Engem nagyon megrázott a dolog, később még sírtam is, főleg amikor az ablakból kiugráló embereket láttam.
2010. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol láttál ablakból kiugráló embereket? Én direkt kerestem az ilyen felvételeket, de egyet se találtam... Nemhogy a tévében, még a neten se.
2010. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem rázott meg különösebben az eset.

Annak idején a németek is annak ürügyén támadták meg a lengyeleket, hogy azok határt sértettek és lelőtték a határőröket. Ha lett volna TV, akkor a németek is biztos döbbenten nézik, hogy a szemét lengyelek mit tettek, pedig az is, ez is megrendezett jelenet volt, hogy okot szolgáltasson a háborúra.

2010. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszi, annak idején nem találtam ilyet amin ennyire ráközelítettek volna az épületre, csak olyanokat, amin messziről belemegy a gép, meg mikor az utcán menekülnek, és jön a nyomukban a porfelhő.
2010. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!