Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívták ennek a magyar...

Hogy hívták ennek a magyar Minecraft Youtubernek a csatornáját?

Figyelt kérdés

Nem tudok pontos dátumot mondani, de 2010-2012 környékén lehetett „híres"(gondolom pár ezer feliratkozója lehetett, ez akkor nagy szám volt :D).


És a következő leírás remélem nem lesz bántó. A csatornája valami Taylor lehetett, legalábbis arra emlékszem, hogy így nevezte magát. (Taylor vagy valami nagyon hasonló név lehetett.) Ez egy lány videós volt, viszont fiús volt a hangja, a haja sötét volt, oldalra volt fésülve emosan, és talán szájpiercingje is volt. A hangja mélyebb volt, lazán beszélt. (Na ezekre az illetőkre értettem, hogy remélem nem sértőek. És bocsánat, ha nem lányként kéne említenem.)


A csatornáján a híresebb sorozat az volt, amikor a nézői által készített mapokat játszotta ki, de szinte biztos, hogy survival sorozatot is vezetett.


Ha volt „leghíresebb" videója, az biztos az volt, mikor egy néző által készített map végén meg volt „pixelartba" építve Taylor arca.



Nézte valaki rajtam kívül? Mi lett vele?

Remélem a csatornája még megvan, hátha tudok nosztalgiázni pár videóján.



2021. dec. 11. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csofi lenne az? (ez a beceneve, a rendeset nem tudom)
2021. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!