Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani egy jól...

Valaki tud ajánlani egy jól kinéző Vans táskát?

Figyelt kérdés
Relatív, hogy kinek mi néz ki jól, de valaki nem tudna ajánlani egy nem olyan drága és szép Vans táska?
2021. dec. 13. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Azok nem néznek ki jól. Gagyi divatmárka amit a sznob tinik vetetnek meg anyucival...
2021. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na, pont erre mondtam, hogy relatív. Egyébként meg két éve volt, hogy mindenkin ezt láttam, drága volt. Most csillapodott a Vans őrület, így gondoltam beszerzek egyet a saját pénzemből. Remélem érthető voltam. Köszönöm a választ!
2021. dec. 14. 07:04
 3/8 anonim válasza:

egyébként szerintem jó táskák , 3 éve van meg nekem , tartós szerintem ,mert én mindig dugig töltöm a táskám

VANSMN OLD SKOOL III Asszem ez a neve a fajtának ,ebből szerintem a

Sárga meg az a valamilyen zöld amire nagy betűvel rá van írva hogy Vans néz ki jól

2021. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, csekkolom! :)
2021. dec. 15. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak az számít ezeknél hogy az 50 centis vans felirat látszódjon. Ha már jó táskát akarsz akkor szerintem ne a divatmárkáknál keresd, mert ott a címke teszi ki az ár minimum felét.
2021. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Valóban, ez a fajta nekem se jön be, de sokféle van. Egyébként nem drága, olyan árban lehet találni, ami megfelelő, 8000-től 120000-ig terjedő skálán.
2021. dec. 16. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Decathlon-ban Intersport-ban érdemes szerintem táskát nézni.


Bár én ezeket szeretem:

[link]


vagy ezt:

[link]

2021. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Asszem inkább ilyet veszek :o
2021. dec. 16. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!