Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miert akkarok...

Miért van ez? Miert akkarok mindig "más" lenni

Figyelt kérdés
Roma lány vagyok, barna szemem van, barna hullámos derék allá érő hajam, nincs hófehér bőröm, de nem is kreol, tavaly az volt a bajom hogy nincs szoke hajam, meg kék szemem, illetve hófehér bőröm, es ugymond "magyaros" akkartam lenni. Most meg az a bajom, hogy nem vagyok annyira "romás" tehát annyira cigányos se vagyok valamiert, es most meg ez a bajom, komolyan hulyenek erzem magam, mar azt varom h jövőre megint milyen hülyeséget talalok ki.
2021. dec. 14. 10:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy sokak szerint, rajtunk egyáltalán nem latszik h romák vagyunk, öcsém szőke kek szemu, apukám is, csak anyukám nem, de neki is feher a bőre. Visszont engem most elkapott egy olyan, mert tiktokon full be dobta a roma lányokat, hogy én is így akkarok ki nézni, meg ilyenek.. de tavaly meg ugyanez volt, csak a szoke kek szemuekkel,
2021. dec. 14. 10:51
 2/6 A kérdező kommentje:
A sok helyesírási hibáért, (már ha volt) azert bocsánat! Németországba élek, már első osztály óta.
2021. dec. 14. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Az akkarok szúr csak szemet, a többi elmegy. Akarok a helyes.

De nem derül ki, mit tudunk mi tenni az érdekedben. Nem is igazán kérdés ez, inkább csak írtál magadról.

Sajnos itthon változatlanul az előítéletesség a jellemző. Ami még nagyobb baj, hogy okkal. Németeknél nem tudom hogyan vannak ezzel.

Légy rendes, becsületes. A külső nem számít, hidd el.

2021. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából én most nem a rasszistaságrol vagy ilyesmiről beszéltem, hanem pont az volt a kérdésem, hogy miért akkarok mindig valakire hasonlítani ugymond, egyszer "magyaros" akkarok lenni, uttána romás akkarok lenni, kinézetre, és nem tudom ez full nem jó. Mert amúgy annyira egyikse tudok lenni.
2021. dec. 14. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod magad. Aki szeret téged az úgy szeret ahogy vagy, aki meg nem, az nem érdemli meg, hogy egy percet is rááldozz. Szóval tanuld meg szeretni önmagad és azok társaságát keresd akik mellett önmagad lehetsz.
2021. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akarok*
2021. dec. 14. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!