Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy nyomoztál...

Volt már olyan, hogy nyomoztál valaki után? Hogyan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ilyen gyerek-hülyülésnek számított még pár éve :D:D egyik barátnőmmel kövvetünk két osztálytársunkat,mert nekünk aztmondták még a suliban hogy mennek haza,de tudtuk,hogy valamit tervelnek ezért mentünk utánnuk,végül meg kijutottunk valami elhagyatott helyre ahová énekelni mentek xDD onnan haza se tudtunk találni,ezért elterveztük barátnőmmel,hogy megijesztjük őket,és akkor végül meg majd eggyütt hazamegyünk,mert gondoltam ők csak tudják merre kell hazamenni,ha elmentek maguktól odaáig.:D az ijesztés hatásos volt :')

14/L

2010. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én egy két éve...Nagyon tetszett egy srác...aki még sajna most is..na de ez lénywegtelen..Szal neten néztem adatlapját. Aztán megtaláltam ismersei között anyukáját...És ott még a kutyája neve is ott volt. Szóval a kutyája nevét is tudom, meg a bátyja nevét is kinyomoztam. Még azt is, hogy apukája külföldön van, meg hogy hol, meg ilyenek. Meg telefonkönyvben kerestem a neveket. Ilyenek. Aztán több helyen láttam városban, úgyh onnan tudtam hova jár, merrfelé megy haza, ezért sokszor arra mentem én is:)
2010. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem anyám nyomozott...

voltunk parkban,meglátta h csöveseket ölelgetnek a 16 éves lányok,és el mentek velük,hát erre autoval el kezdte követni, és tök fölösen mert asszem piát vettek nekik.

2010. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!