Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a kulcsfelelős?

Mi az a kulcsfelelős?

Figyelt kérdés
Egy kicsivel korábbi kérdésben láttam, hogy iskolában van ilyen, de ott nem akartam belekérdezni, mert amúgy a kérdéshez nem tudtam volna hozzászólni, és az úgy csúnya dolog lenne szerintem... szóval valaki megmondaná nekem? Nagyon szépen köszönöm.
2010. szept. 6. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ajtót zárják be szünetben mikor kimennek az udvarra, és pl. a hetes a kulcsfelelős.
2010. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsana1495 ***** válasza:
Nálunk általánosban kulcsfelelős én voltam, a tantermünk szekrényének a kulcsa mindig nálam volt,[ mert egy két lopás miatt(benne voltak a rajzdobozok, papirok, könyvek), lekellett lakatolni.[ és ha például rajz órára kellettek a dobozok, vagy az ofónek eszébejutott valami, akkor kinyitottam.
2010. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zsana1495 ***** válasza:
*ofőnek
2010. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hameg elhagyod a kulcsot, nem a tanár a felelős...

(Hanem te.)

2010. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

énis voltam általánosban kulcsfelelős, és nálam volt a terem és a szekrény kulcsa

más nem nyulhatott be a szekrénybe az engedélyem nélkül:D

meg ha pl. rajz óránk volt, akkor mindig másik teremben voltunk, és nekem megkellett mindig mindenkit várnom mig kimennek a teremből és becsukni utánuk az ajtót kulcsra

2010. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem... nagyon szépen köszönöm :3 Nálunk ilyen nincs (nem is hallottam még róla), de most már világos.
2010. szept. 6. 18:33
 7/7 anonim ***** válasza:
én meg olyan régen jártam suliba, hogy nem emlékszem. De talán ilyen terem kulcsfelelős volt, erről dereng valami. A szekrényt mindig az ofő zárta, már amennyire emlékszem. Első vtam.
2010. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!