Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmaradt telefonszámla tartozá...

Elmaradt telefonszámla tartozásom van. Tudom. Időben kell fizetni. Most állok helyre. De csak következő hónapban tudom az egészet befizetni. Kijött az sms a kikapcsolásról. Telekom. 1 számlát betudnék fizetni. ??

Figyelt kérdés
Ezzel vajon elkerülhető lenne a kikapcsolás, vagyis egy hónapig lehetne halasztani?

#befizetés #telefonszámla #Telekom #Telefon kikapcsolás #Elmaradt számla befizetés
2021. dec. 16. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ezt miert nem a telekomtol kerdezed?
2021. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert 7:30tol dolgozok, delutan 6ig. Es akkor meg zaras van. (Bolt)

Ha elmegyek napkozben, lekell dolgoznom. Gondoltam elotte megtudakolom, hatha tudja valaki.

Illetve az oldal azert van hogy kerdest tegyunk fel. Nyilvan befogok menni, ha nem kapok erdemben segitseget.

2021. dec. 16. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
De minek mesz be, amikor van telefonos ugyfelszolgalat is?
2021. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem voltam biztos benne hogy adnak tajekoztatast telefonon. De koszonom, ha estig nem kapok valaszt megprobalom.

De attol meg a kerdes all, hatha elkerulheto hogy munka utan meg ezzel bajlodjak. Ha mas nem lesz, mindenkeppen fogok telefonalni. Koszonom az otletet.

2021. dec. 16. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Biztos lehet velük egyezkedni a részletfizetésről, csak kicsit korábban kellett volna kezdeni.

Miben reménykedtél idáig?

2021. dec. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!