Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a Vodafone...

Mit tennél ha a Vodafone ügyfélszolgálati telefonszámon képtelenség elérni őket mert nem veszik fel, online kellene írni nekik de email címet nem találok csak direkt küldési lehetőséget, ügyfélszolgálati iroda csak 1 db van a városban?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 évben folyamatosan züllik le a cég, UPC-t átvették és az is egy inkorrekt hulladék lett.


Van jobb? Telekomhoz érdemes átmenni?



2021. dec. 16. 11:48
 1/3 anonim válasza:
Volt nekem is hasonló problémám,konkrétan az internettel,ahogy lejárt a hűség valtottam is digire, sokkal olcsóbb is és nálam nincs probléma, hát nem tudom a telekom mennyivel jobb, volt az is nekünk csak olyan varosreszen laktunk ahol csak a legkisebb csomagú internetet kotottek be amit kb semmire nem tudtunk használni,imserosomnek telekom van,nem tudom melyik csomagban van de nem panszkodik rá,rokononknal is van akinek az van ők sem,hát ha lehetséges én személyesen mennek be mert telefonon konkrétan képtelenség őket elerni,emailre meg napok,ne adj isten hetek múlva válaszolnak,de való igaz mióta megevttek q UPC-t egy hulladék lett
2021. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a telefonos Vodafone-t használtam. És át is jöttem a feltöltőkártyás Telekomhoz. Imádom!

2021. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bemennék személyesen.
2021. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!