Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így odaírhatom a címzettet?

Így odaírhatom a címzettet?

Figyelt kérdés

A,

Címzett neve

Irányítószám

Város

Pf.:postafiók száma


B,

vagy mondjuk így?

Címzett neve

Irányítószám, Város

Pf.:postafiók száma


C,

vagy így?

Címzett neve

Irányítószám, Város, Pf.:postafiók száma


D,

Vagy mondjuk így?

Név

Város

Postafiók

Irányítószám


Melyik a legjobb, vagy mindegyik jó, vagy ahogy kifér? Én olyan sorrendbe' szeretném; ahogy meg van adva. Jó úgyis, vagy máshogy kell; vagy ez csak egy minta, vagy úgyis megtalálják? Ja meg még legalulra oda beírnám, hogy Magyarország. Amúgy én is Magyarországról is küldeném a küldeményt, és nincs is messze az adott város, ismert nevű hely. Szóval én még szerintem, hogy Magyarország, odaírom.



2021. dec. 17. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Név, város, postafiók száma, irányítószám (legalulra). És nem, nem kell rá, hogy Magyarország. A postán az irányítószámot nézik, és az egyértelműen azonosítja a helyet.
2021. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Miért nem akarsz egyből regényt írni a borítékra? Vagy viccből visszafelé írni mindent?

Hülye-e vagy?

Kb. nyolc másodperc alatt megtalálja az ember a google segítségével a magyar posta honlapján a helyes címzést. Hogy miért érdemes betartani az ajánlást? Mert automata válogatja a leveleket.

Hány éves vagy, hogy ilyesmi jár az eszedben? Mi a célod a levéllel, az, hogy ne érjen oda a címzetthez? Mert akkor bátran szórakozz a címzéssel.

Bónusz kérdés: mi a pék kócos füléért akarod még külön odaírni, hogy Magyarország? Rajtad kívül mindenki számára egyértelmű. Egyáltalán van neked jogod gondozó nélkül internetezni meg leveleket írogatni?!


[link]

2021. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag a D a jó. Belföldre minek akarod odaírni, hogy Magyarország?
2021. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Jók. :) Bár van közte, amit egy kicsikét erősnek érzek; de semmi baj; nem vettem zokon; az összeset köszönöm. :) :)
2021. dec. 17. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az tök jó hogy megköszönöd, csak épp nem válaszoltad meg, hogy mi a retekért akarsz ökörségeket írni a borítékra címzés helyett.
2021. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mert így mondják előre, hogy szám, város, postafiók. :)

meg még valahol láttam, hogy oda van írva,hogy ország is; és akkor gondoltam , mert miért ne, meg nehogy lemaradjon; én azért szorgalmas leszek, és odaírom. :) Szerintem azzal nem téveszthetik el, ha még pontosabban leírom, az országot is. :) Tehát attól nem lesz nekik semmi bajuk. :)

2021. dec. 17. 18:07
 7/10 BlackSword ***** válasza:
D a jó, de akkor vigyázz, hogy a posta irányítószáma kell, nem a városé...
2021. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát , én azt írtam oda, ami előtt ez volt, hogy ,,Levelezési cím :" :)
2021. dec. 17. 18:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert ott volt egy másik cím is, ami a székhelye; de a levelezési az külön van; az ilyen postafiókos. :)
2021. dec. 17. 18:53
 10/10 BlackSword ***** válasza:
100%
Oké... ha egy az egyben másolod, abból nem lehet gubanc...
2021. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!