Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek rappes? 14 éves fiú...

Lehetek rappes? 14 éves fiú vok, rappzenét hallgatok és beis jön ez a stílus.

Figyelt kérdés
a hajam mégis hosszú, "rokkeres" mit tudnék magammal kezdeni a hajam levágatása nélkül? meg h öltözködjek?
2010. szept. 6. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
És akkor neked miért lesz olyan nagyon jó?
2010. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
raszta hajat csináltas, hord rapper sapkát, fukszot .
2010. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
képzeld magad niggernek és hordjál lógó nadrágot, meg 6 mérettel nagyobb baseball sapkát, a pólód addig érjen, hogy cipővel még éppen hogy rátudjál valahogy lépni, nyakadra b*sszál rá 6-7kg láncot, az se hátrány ha sima alumínium, jól nézzen ki és kész. kezdj el olyan "számokat" hallgatni amelyben 4percből 3:58ig csak reppel a csávó, aztán a maradék két másodpercben megszólal egy hangszer is, hogy mégis csak zenének lehessen szólítani azt a számomra megfogalmazhatatlan undormányt amiket azok csinálnak.
2010. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3.!

Azért, mert neked nem tetszik egy zenei irányzat, attól még nem kell ultra f*snak gondolni. Neked nem tetszik slussz. És itt vége is van a történetnek.

A másik dolog. Azért mert csak azt veszed észre ahogy az afro-amerikaik így adják el magukat, ettől független van sok sok kivétel. Amire te amúgy se lennél kíváncsi, így utána se nézel, így rá mondod hogy sz*r. Csak tudod az ilyen kritikára senki sem kíváncsi :) Te mást szeretsz és senki sem erőlteti rád ezt a vonalat, vagy talán a fejedhez szegezik a fegyvert nap mint nap evégett? Szerintem nem.

A repp erről szól már megbocsájts, a szövegelésről, nem összekeverendő a filharmonikus zenekarokkal.



A kérdésre:

Lehetsz, miért ne lehetnél ahogy te fogalmazol "reppes", bár aki repper, az zenél, gondolom te nem zenélsz, csak az öltözködést szeretnéd. Szóval mondjuk inkább deszkás cuccnak. A hajad maradhat, nincs ez hajhoz kötve... Max összefogod, vagy bármi. Az öltözködés meg olyan, ami neked tetszik. Nem kell 30 számmal nagyobb nadrágot hordanod. Egy normális nadrág is megteszi a kellő hatását. Ott van a cipő, lehetőleg egyenes talpú, bár ilyenből már nagyon sok van, szóval nagyon mellé lőni nem fogsz. A felső is tök mind1.

Én amikor kezdtem ezt az egész butaságot ilyen korban mint te, akkor egy 300-400 Ft-os fehér póló volt rajtam, és egy kínai nadrág kínai cipővel. Fuxok nélkül. Jól éreztem magam ezekbe is, szóval nem kell nagy feneket keríteni ennek. Idővel, majd rájössz miből mi tetszik. Nekem is kialakultak márkák pl, amik a mai napig tetszenek mind nadrágból mind sapkából mind cipőből. Szóval ezt neked kell tudni :)

2010. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az embernek mindenről van véleménye...hát az enyémet ott olvashatod. Rapelni egy verset is ellehet, 6-7 éves korosztálytól. Ráadásul már a wc papírhoz is ingyen rapperénekes lemezeket adnak, hogy legyen aki meghallgassa őket
2010. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van, csak senki sem kíváncsi rá, ez is hozzátartozik. Verseket azért nem ildomos elreppelni, de sok közük van egymáshoz, újkori költészet. Vagy a versek is sz*rok, amire két ember rámondja hogy ezzel ezt akarta a költő gondolni, de ez már egy másik téma.

Meg megbocsájts, ez nem vélemény formálás ahogy te írsz, ez szimpla fröcsögés. És ne a mainstreamből vonj le ilyesfajta következtetéseket, mert ott a piac diktál, ezért (csúnya szóval) okád ki magából a szakma egyes előadókat, mert nulla amit csinálnak, de sokaknak ez kell. Mindegy, az általánosítás és a felszínesség sokaknak az "erénye". Ez már így marad.

2010. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bár némelyik nem túl barátságos... majd öltözködök ahogy a 4. irta jól hangzik, kipróbálom...:D
2010. szept. 8. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!