Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon felek a pokoktol, es a...

Nagyon felek a pokoktol, es a tobbi lennt?

Figyelt kérdés

Par napja lattam valami feketet, a "fuggonyon", es lattam,hogy egy pok. Annyira felek toluk...hogy nem is mertem kozel menni!

Masik nap a szobam masik felen volt.

Azutan meg az ajtom kulso felen,hogyha ertitek... tehat, fogalmam sincs,hogy,hogyan jutott oda.

Azutan ma megint a tukromon volt!

A szekrenyem ilyesmi: [link]

tehat lehet ugymondd "gorgetni"!

A pok pont a vegen volt, es gondoltam nekilokom az 'ajtot'(a szekreny ajtojat). Igy is lett, es a pok akkorat ugrott,hogy megijedtem. Ez komoly.

Azutan levolt esve a foldre... par perc mulva ugymondd 'tovabb ment'. Gondoltam,hogy feladta, de nem...

5 perc mulva mar nem volt ott. Most fogalmam sincs,hogy hol van, de annyira felek tole... Mit csinaljak?


2010. szept. 6. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"levolt esve a foldre" xD


A macska fel van mászva a fára. xD


Szerintem ne keresd, előbb-utóbb előmászik és akkor majd meg tudod csípni a grabancát! :)

2010. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Tehat, leesett a foldre. :D :))


Koszi a valaszt! :)

2010. szept. 6. 20:29
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
keresd meg, nyírd ki, az a biztos.
2010. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
szegény:S én is nagyon félek a pókoktól megértelek:S nyáron,mentem ki a hátsó udvarba,nekidőltem a kerítésnek,és érzem,h vmi csíp...egy nagy ronda pók volt...nagyon megijdetem,nézek jobbra, ott egy uyganoylan nagy pók,nézek baéra ott is,előre ott is:Shúú angyon rossz volt,ma meg megyünk vásárolni...látomh a falon a bevásárlókocisknál egy nagy fekete szőrös pók,kb, 5 cm volt...és vékony lábai voltak...fujj:S ne izgulj..nyugodj meg...az már elmászott..
2010. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kiraz a hideg tole.

Am. koszi. :)

2010. szept. 6. 20:36
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hu, először azt olvastam, nagyon félsz a pokoltól. Az kicsit vadabb kérdés lett volna :D


A pókot meg vadászd le.

2010. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ártalmatlan jószág, inkább hasznot hajt az, mert zabálja a csótányokat és egyéb kártevő rovarokat.

Persze ha fóbiás vagy akkor kellemetlen tud lenni, de ne aggódj, az már rég nincs ott(ezek csak azért tévednek a házba, mert párt keresnek, de nem csinálnak hálót a házban(a nyirkos, sötét pincehelységet szeretik).

Éjjel aktívak úgyis, akkor meg alszol. Valószínűleg már 10-szer átmászott rajtad álmodban, mielőtt észrevetted nappal.

2010. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

:-S

Nincsenek csotanyok a hazban. :D

Pokot is csak ezt az egyet talaltam... marmint nem is talaltam... nekem nagyon feltunonek tunik!

Egyszer itt van egy ott, eleinte gondoltam,hogy elmegy...

2010. szept. 6. 20:44
 9/19 A kérdező kommentje:
egyszer*
2010. szept. 6. 20:45
 10/19 anonim ***** válasza:
Tarts újságot! Nekem bejött. :D
2010. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!