Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én mindig a mobilom mellett...

Én mindig a mobilom mellett alszom. Ti is? És ez igaz? (lennt)

Figyelt kérdés

Én mindig a mobilom mellett alszok, ott van a párnám mellett, de azért, hogy mghalljam az ébresztőórát.

Az igaz hogyha sokáig igy alszunk akkor az káros az agyra, fáj a fejünk, stb.? Észrevettem hogy mostanában nekem is fáj a fejem, és jobban fáradt is vagyok, lehet ez az oka?

Ti is szoktatok a mobiltelefonotok mellett alidni? 16/L


2011. szept. 15. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én már kiteszem az ágyamból...

ráadásul iphoneom van és annak a legkárosabb a sugárzása állítólag.


Tudni tutira nem tudom. De nem tartom normálisnak hogy állandó "elektroszmogban" vagyunk. És hogy elég erős rádióhullámok vannak az agyam körül.


Akárki akármit mond, valamennyire értem ezeket a dolgokat és inkább félek, minthogy később megijedjek.


Hozzátenném én a mikrót se szeretem a működési elve miatt- meg pont ezért hülyén is melegíti a kaját, nem úgy mint a sütő...

2011. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!