Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek igazolást...

Hogyan szerezhetek igazolást háziorvoson kívül?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat jártam orvosnál, tele lehet a hócipője a sok igazolással. De most erre a két napra nem akarok suliba menni, hogy szerezzek igazolást rajta kívül?

2021. dec. 19. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Bírd már ki azt a két napot...

Sehol nem dobálják utánad az orvosi igazolásokat, főleg nem úgy, hogy semmi bajod. A hamis igazolás pedig eszedbe se jusson, mert akkor nem csak iskolába, de még pártfogóhoz is járkálhatsz pár hónapig.

2021. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülői igazolás.
2021. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1.

Nem érted, erős szorongásom van, és eredetileg is szakemberhez mentem volna holnap, de nem tudok mégse. És utolsó két napra dobták be a sz*r melókat gyakorlatra.

2021. dec. 19. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem érted"

Ha nem írod le a kérdésben, hogyan érthetné azt bárki is? Olyan dolgot kérsz számon, amiről senki nem tud.

2021. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de csak az volt a kérdés, hogyan szerezzek. Eredetileg nem szándékoztam többet mondani.
2021. dec. 19. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Rendőrség, hivatal,...menj be ügyet intézni, és kérj papírt!
2021. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!