Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » H&M-ben hogy lehet csomagpontr...

H&M-ben hogy lehet csomagpontra rendelni?

Figyelt kérdés
azt írja a h&m hogy lehet csomagpontra rendelni de sehol nem látom azt a lehetőséget. Valaki ,ha segítene azt megköszönném!

2021. dec. 20. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban lehet, akkor a fizetési folyamat része.
2021. dec. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tudom, későn, de inkább leírom, hátha segítek vele valakinek. Pár napja rendeltem onnan csomagpontra, holnap veszem majd át.(remélem zökkenőmentes lesz, mindjárt leírom, hogy miért) Számomra azért volt fontos, hogy csomagpontra szállítsák, mert csak úgy lehet a H&M szerint készpénzzel fizetni, ami nekem fontos, mert nincs kártyám. (egyébként a 18-at be kellene tölteni elvileg az online rendeléshez)

Kaptam is emailokat és SMS-t, hogy megjött a csomagpontra a rendelésem, és 7 napon belül át kell vennem. Viszont abban az emailben, amit a DPD küldött, azt állt, hogy csak kártyával lehet fizetni csomagponton. Innentől kezdve az egész ellentmondásos, nem tudom ilyenkor mi van, a H&M alapján készpénzes a fizetés, a DPD pedig azt írja, hogy csak kártyával lehet. Ma egész nap ezen izgultam, de sehol nem találtam olyat, hogy tényleg csak kártyával lehetne fizetni a csomagponton. Remélem, hogy valahogy át tudom venni majd úgy is, hogy kp-vel fizetek.

2022. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem ugy is attudod venni;)
2022. febr. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!