Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelés probléma?

Rendelés probléma?

Figyelt kérdés

Odango.hu-rol rendeltem par dolgot karacsonyra baratnomnek 17.en.

Meg is kaptam aznap az e-mailt hogy tervezett kiszallitas datuma(amennyiben a felado feladja a csomagot) december 20.

Azota nezegetem a csomagkovetest es csak annyit ir hogy:

"Csomagadatok bekerültek a GLS IT rendszerébe; csomagot még nem adták át a GLS részére."


Jó lenne ha megjönne karácsonyra..

Írtam nekik emailt tegnap hogy most akkor mikor fog jönni vagy hogy áll a csomag de semmi válasz nem erkezett toluk... Az oldalukon meg meg se lehet nézni semmit mert elvileg teli szuneten van az aruhaz de azt is irjak hogy az eddigi megrendeleseket elkezdik.

Valaki valami tanácsot vagy más is jart igy? Esetleg megjohet meg karacsonyra?



2021. dec. 22. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megjöhet.

Ezek a netes nyomonkövetések nem valami megbízhatóak.

Pl. 1 hete rendeltem csomagot, már másnapra megjött az a csomag, aminél azt írta ki, hogy 4-5 nap a szállítás és még a futár át se vette. Másnap telefonon hívott a futár, meglepődtem, mivel e-mail, SMS se jött.

2021. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma már ezt írja:

"Csomag úton van a kiszállító ország csomagelosztó központjába"


Azt hittem pedig hogy belföldről hozzák, mert ilyen 2napos kiszállításokat olvastam


Reménykedem még mindig.:(

2021. dec. 22. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hátha ma megjön.
2021. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jött az e-mail hogy ma délelőtt kézbesíti a futár :DD

Hála istennek

2021. dec. 23. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az. :D

Nekem is ma jött meg a csomagom, Alza.hu.

December 27-re ígérték, végül december 23. lett. Pont szenteste előtt megjött, nagyon örültem.

2021. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!