Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ezek a reklámo...

Mit lehet tenni ezek a reklámok ellen?

Figyelt kérdés

Neten beregisztráltam egy oldalra. Végül nem is vettem semmit, mert pont valami baja volt a kártyámnak. De küldtek egy idő után egy sok oldalas reklámújságot. Gondolom azért mert lakcímet is meg kellett adni.

Egyrészt környezetvédelmi szempontból sem örülök neki. Másrészt nem szeretem az ilyet amúgy sem. Egyből a kukába vele.

Legközelebb adjak meg kamu címet regisztrációknál? Nyilván ha csomagot kérek az más, csak egy sima regisztrációnál.

De olyan is volt, hogy egy voltban csináltak valami kedvezmény kártyát mondják totál ingyenes ,egy mobilszám kell hozzá. Mondom oké 2 percet megér. Azóta érkeztek SMS-ek és engem kizökkent ha ilyen marhaság jön pl munka közben. Vagy vezetés közben. Nekem alapból ezért nincs okostelefonom, mert nem bírom ezt a sok információ halmazt ami manapság érkezik az embereknek. Az emailt is megnézem minden reggel aztán annyi.

Nem tűröm, hogy egy folyamat közben sms-sel bombázzanak.

De mostmár akkor ezek szerint mindig figyelni kell, hogy kinek és mit adok meg? :(



2021. dec. 22. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem te vagy a legélesebb kés a fiókba, az tuti
2021. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor fejtsd ki hogy miért
2021. dec. 22. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Nem kell meggondolatlanul adatokat szolgáltatni senkinek!

Vannak még jól működő stratégiák, - amelyeknek egytől-egyig az önfegyelem az alappillére, - de nem "osztom itt az eszet", nem adok tippeket a szemétgyáraknak, hogy miként játszhassák ki a már működő stratégiámat. A módszerem eléggé hatékony!

Önfegyelem, - ez az elsődleges!

2021. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Most már kb mindegy, hogy kinek adod meg, mert az adataidat már kiadtad a kezedből, bekerültekegy nyilvános adatbázisba. Innentől kezdve más végek is hozzájuthatnakk az adataidhogy és küldhetnek reklámot.

A számot tiltsd le a telefonodban, vagy a szolgáltatódnál kérd a tiltást.

2021. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt megoldottan udvariasan, de nyomatékosan kértem őket, hogy ne küldjenek többet. Azt ígérték, hogy törölnek onnan.


Megírtam, hogy a cipőik jók, így is onnan fogok vásárolni mint eddig is, de majd ha akarok akkor megyek.

2021. dec. 22. 23:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell regisztrálni.
2021. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!