Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 32 evesen meg lehet valaki...

32 evesen meg lehet valaki fotomodell?

Figyelt kérdés
Vagy mar tul oreg ehhez?
2021. dec. 23. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2021. dec. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Persze! A nyugger katalógusban még elmegy :)))
2021. dec. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De komolyan kerdezem, szerintetek ?
2021. dec. 23. 08:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem keso mar 32 evesen elkezdeni modellkedni?
2021. dec. 23. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Valoszinu valamelyik 'indultak meg' kategoriaba beleferhetsz ... talan ha kulonleges a tested ... de amugy kolykoket hasznalnak es ven kappanokat :)
2021. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinézet kérdése, harmincas nőket is fotóznak divatkatalógusba, stock képekre meg művészi céllal is. De egy modellkarriert felépíteni nem egyszerű, talán van esély, ha van valami olyan extra tulajdonságod, ami különlegessé tesz. Megélhetés szempontjából a modellkedés valószínűleg csak kiegészítésképpen jöhet szóba amúgy is.
2021. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem dicsekceskepp irom, de valoban jo alakom van formas, tudom masok is konnyen leirnak ilyeneket, de nekem tenyleg jo formas alakom, csak eddig nem hasznaltam ki, mert erosebb voltam... es valjaban 30 eves vagyok, de kb kell 1 ev mire lefogyok... nem keso ez? Azert kerdeztem hogy nem keso 32 vagy 31 evesen elkezdeni modellkedni?

Csak kiprobalnam magam ebben, aztan meglatjuk a tobbit

2021. dec. 23. 14:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!