Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mást is irritál a közösségi...

Mást is irritál a közösségi oldalon keringő képmutató ismerősök nyáladzó karácsonyi fotói és kívánságai?

Figyelt kérdés

Idén szolidabb napokra formáltam a karácsonyt, és csak most tűnt fel mennyire képmutatóak karácsonykor az emberek. Főképp azok akik párkapcsolatban élnek. Még akkor is ha csalják egymást fűvel-fával, vagy ha veszekednek minduntalan, akkor is posztolnak hányásig a tökéletes karácsonyról.

Baromira irritáló


2021. dec. 24. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint minden normális embert engem is irritál.
2021. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
A neten mindenki a jó oldalát és szebbik felét mutatja, ez természetes. De azért nem mások hibásak, hogy szar a karácsonyod, azt saját magadnak rontod el, amikor ilyenekkel foglalkozol és még idegesíted is magad vele. És képes vagy dühöt vagy gyűlöletet érezni, csak mert fáj hogy másnak jobb, mint neked.
2021. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy nekik jobb?

😂

Szó sincs hasonlóról. Az okát keresem, hogy miért jó hazudni éjjel nappal

2021. dec. 24. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
annyira hogy le is jöttem a facebookról 3 éve :D
2021. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam rajta hogy törlöm a picsába
2021. dec. 24. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem töröltem, mert szükség van a fiókomra, csak nem teszek fel semmit és nem nézek semmit.

Rászántam 2 estét hogy leszedjek minden nem fontos posztot, lájkot, megosztást, stb. Letiltottam amit lehet és kiszóram az ismerőseim 75%-t :D. Aki akar megtalál, jelölhet, vissza is jelölöm ha megérdemli, de nem nézem egyik ismerősömet sem. Néhány számomra fontos oldalt megnézek 1-2-3 hetente aztán ennyi.

2021. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En is ugy vagyok, mint az utolso.

Engem is irrital egyebkent, de csak azert, mert sajnos az en csaladom is ebbe a kepmutato tipusba tartozik es kvara felidegesitett ma is, ahogyan neztem a kepeket a csaladi osszejovetelrol (en nem voltam ott, van jelenleg is covidos csaladtag, nem merem vallalni a kockazatot). Mosolyognak, kozben meg, amikor 2 eve pont karacsonykor majdnem utcara kerultem, mindenki mosta a kezet es elfordult tolem (nem onhibambol tortent a dolog, de ha abbol is tortent volna, egy igazi csaladtag nem fordul el elso adando alkalommal a masiktol). Az ejjel nappal veszekedes, egas lenezese, meg fikazasa egesz evben, de karacsonykor mosolygunk a kameraba. Utalom. Plusz irigy is vagyok azokra, akiknek tenyleg nem csak magamutogatas ez, hanem valoban megelik a csalad oromeit es csak megosztjak masokkal puszta hobbibol.

2021. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már nem is látom értelmét a karácsonynak. Minden csak a pénzről, meg a giccsről szól. Elvesztette valódi értelmét az ünnep.
2021. dec. 27. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!