Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Stephen King, Kedvencek Temetője?

Stephen King, Kedvencek Temetője?

Figyelt kérdés
Nem tiszta a story végkicsengése. Esetleg,aki olvasta és érti, el tudná magyarázni a "mögöttes tartalmát" a könyvnek? Mi lett végül Ellie-vel, Lou-val? Megtébolyult? Ennyire elvont lenne a befejezés, hogy így elvesztettem a végére a fonalat? :D

2021. dec. 25. 01:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmeztem a végét, hogy az egész család meghalt, valakit Gage ölt meg a maradékot pedig az anyuka (pl a dokit). Szerintem mindenki más tanulságot vonhat le a könyvből, nekem annyi jött le, hogy ne bolygassuk a múltat és hagyjuk a holtakat az örök nyugalmukban. A halál egy olyan dolog, amibe egy halandónak nincs joga beleszólni, dönteni afölött, hogy ki hal meg és ki tér vissza az élők közé.
2021. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!