Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tescoban egy masik vasarlo...

Tescoban egy masik vasarlo kivette a kezembol az leakciozott arucikket ?

Figyelt kérdés
Mit csinaltatok volna ? En csak annyit mondtam neki hogy ennyi orome legyen az eletben … bunkonak tartom az ilyet de sajnos mar lattam ilyen helyzetet es most velem is megtortent …

2021. dec. 27. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy nyugger kivenné a kezemből a leakciózott csirkefarhátat, hát kiröhögném és hagynám hogy vigye. Ha egy kigyúrt krapek tenné ugyanezt, akkor visszafogottabban röhögnék. Ha egy kisebbségi lenne az elkövető, akkor meg sem lepődnék, nyilván lopni próbál de olyan hülye hogy azt se várja meg, hogy kifizessem.
2021. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy átlagos 40 es no volt , es egy vasalot vett ki a kezembol . Hogy azert allt itt mert az neki kell . 70 ezerrol volt 35 re akciozva …
2021. dec. 27. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas. Az ilyeneket mindig megkéselem gondolatban. Szerintem máshol is megkapod ennyiért a hajszárítót. Megírod a típusát és megkeresem neked.
2021. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért hagytad? Gondolom nem úgy vette ki mint amikor a sas elrabolja a naposcsibét :D
2021. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyta volna a franc
2021. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felőlem nyugodtan vihetné, sőt: azt is megtudhatná mellé, hogy mennyire egy szánalmas, mohó kis tetű, ha ilyesmire képes.


Vigye a vasalót, és akárhányszor kézbe veszi, jusson eszébe ez a kis tanulság.

2021. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70-ről 35-re? Biztos, hogy reális leértékelés volt az? Neten utánanéztél a típusnak, hogy mennyibe kerül webáruházakban?
2022. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!