Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt e valamilyen kellemetlen...

Volt e valamilyen kellemetlen történetetek nagy wcézéskor?

Figyelt kérdés

#Nagy Wécézés
2021. dec. 27. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt... Ültem a wc-n, már megvolt a dolog, csak még nyomkodtam a telefont :D A felettem lévő lakásban lehúzták a wc-t és egy nagy csattanást hallottam és fura zúgást ahogy a csőben elindult lefelé amit lehúztak. Aztán amikor az én wc-m bekötéséhez ért az az anyag, akkor megint nagy csattanás és a huzet amit tolt maga előtt vagy nem tom mi, az én wc kagyolómból felcsapta azt amit én addig beleraktam... Ott ülzem idegtől remegő kézzel, csepegett a combomról, farkamról, golyóimről a sz.ros-hugyos lé..... Kevés hiányzott, hogy elhányjam magam. Magam elé is vettem gyorsan a felmosó vödröt :D Szerencsére zuhanyzó is volt egyben, úgyhogy rögtöm be tudtam lépni a kabinba és zuhanyozni.
2021. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valaki szólt, hogy segítsem kihúzni. Gyorsan lehúztam a WC-t.
2021. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ahh #1 legjobb sztori amit eddig hallottam! Xd
2022. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*XD
2022. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csajoméknál akkorát nyomtam hogy eldugult wc ahogy húztam volna lefelé már a peremig ért a víz és a cucc benne végül az apja oldotta meg a problémát többet nem is mentem feléjük 😂
2022. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!