Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az EdenRed utalványokat hol...

Az EdenRed utalványokat hol fogadják el?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy kicsit pontositsak: Azt tudom, hogy az oldalukon fent vannak az elfogadóhelyek. De az olyan hosszú....


Szóval Debreceni vagyok, az itteni nagyobb multik érdekelnének engem.


Pl.: Tesco, penny, aldi, stb, ilyenek...


Csak azért mert most olvastam, hogy a Lidl-ben nem fogadják már 2019 óta el az ijen tipusu utalványokat. Ez igaz, tényleg így van? Van ahol még nem fogadják el?


Illetve a másik dolog ami még érdekelne, hogy ti hol vásároljátok le, és mire ami nem élelmiszer? Vagy ezt hol tennétek meg és mire?


U.i.: Sorry a helyesirasert, és bugyuta fogalmazásért. Mihamarabbi válaszaitokat előre is köszöznöm! 21/F



2021. dec. 27. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

"Azt tudom, hogy az oldalukon fent vannak az elfogadóhelyek. De az olyan hosszú...."


Igen hosszú. De keresni kell benne. Pld beírod hogy Tesco Debrecen, Aldi Debrecen, stb. máris mutatja, hol tudod beváltani.

2021. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!