Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretik a lányok a...

Miért szeretik a lányok a HC-s, agyon juggalt fültágítós, vékony testalkatú pasikat?

Figyelt kérdés
Persze ha stíluson belüli a csaj is akkor nem szóltam, de amikor egy hétköznpai illetve elegeáns öltözetű tini lányt meglátok egy a fentiekben leírát srác mellet komolyan el gondolkodok rajtuk. Ez most a "menő"? Vagy csak egy újabb tini "járvány"?
2010. szept. 7. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem külsőre a nem túl izmos, még a kidolgozatlan, kisfiús testű srácok is jobban bejönnek, mint a macsók, de ki tudja, teljesen egyénfüggő... egyébként nekem a fent leírtak nem tetszenek. Meg... azt sem tudom, hogy mi az a HC... ne haragudj meg, de nem fejtenéd ki a kedvemért? :)
2010. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a HC?
2010. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi az a HC-? de aszthiszem tudom melyik típusról beszélsz.:) ha abból a fajból van amelyikre gondolok, akkor azok jól is néznek ki szerintem ha magasak..:D
2010. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

mi az HC??

Amúgy nekem nem jönnek be az ilyen fültágítót viselő srácok!

Sőt! Utálom az ilyet

2010. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
énis utálom az ilyeneket
2010. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hc = hardcore
2010. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És mit jelent így stílusként, hogy hardcore?
2010. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hc = hardcore, mint már előttem is írta valaki. Nos ezt konkrétan hogy milyen zenei stílusoknak az egyvelegét tartalmazza nem tudom megmondani ( csak mint a velejáró öltözködési stílust ismerem, youtube és google :P Esetleg mennyetek el valami hc koncertre, nem tartozik a favoritok közé, de lehet jókat tombolni! :D
2010. szept. 7. 18:45
 9/11 anonim válasza:

HC = hardcore . Zuzós metál . Google a barátod .;) .

Egyébként mindenkinek más-más az ízlése , én azt nem értem , mit szeretnek a lányok a zselézett hajú diszkós faszikban . :D . Egyébként nagy átlagban a hc-s fiúk komolyabbak , odafigyelőbbek , érdekli őket az élet , és gondolkoznak .

Persze , kivétel az van .

2010. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem ezt a HC-s dolgot ne nagyon eröltesd,mert abszolút nincs összefüggésben a fültágítóval meg az alkattal.Inkább divatból (majmolás), vagy pont azért hordják mert különbözni akarnak, ami nyilván való hisz teljesen máshogy gondolkodik mint az átlag ,de az ilyen típusú ember általában különféle piercinget és sok-sok tetkót visel :)

És a hardcore nem egyenlő a metallal! Nagyon nem... de abban igazad van,hogy inkább az tágít aki vonzódik a psziho zenékhez

2011. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!