Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki a születésnapomig?

Hogy bírjam ki a születésnapomig?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a születésnapom márciusban lesz. Én pedig egy nagyértékű dolgot kapok,apuék nem engednek,azt mondták csak születésnapomra kaphatom meg. Az egyik rossz tulajdonságaim közé tartozik,hogy imádom megosztani az életem a Social Mediában. És azt is szeretem,hogyha a szegényebb barátaim vágyakozva nézik ezeket. Viszont ez a 3 hónap rengeteg idő még. Én pedig alig bírom visszafogni,hogy ne tegyek ki egy screenshotot minimum,hogy jó e vagy sem. Persze,tudom,hogy jó de ezzel csak azt akarom,hogy tudják előre,hogy tervezem megvenni. Alig szoktam kibirni ha veszek valamit egyből muszáj kitennem napomba. Mit tegyek,hogy ki tudjam várni stressz nélkül?
2021. dec. 30. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
72%
Légyszíves senki ne válaszoljon erre a kérdésre komolyan, mert nyilvánvaló troll.
2021. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Egy pszichológus talán tud kezdeni valamit veled...
2021. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll,csak egyszerüen instagram és facebook függő,tényleg azért írtam ide hogy segítsetek ,mert ez így nekem nagyon stresszes,hogy mások nem tudják mit fogok kapni csak én.
2021. dec. 30. 12:26
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Felhasználhatod ezt az időt személyiségfejlődésre, és ez pont olyan segítség amire szükséged van.
2021. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Töröld magad mindenhonnan és kezdj el rendesen élni
2021. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Személyiségfejlődés alatt mit értesz,bővebben kifejtenéd példákkal? Tényleg nem akarok így élni,hogy folyton mindent kényszeresen posztolok.
2021. dec. 30. 12:31
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kényszeres posztolás: lehet, hogy kényszerbeteg vagy, terápiára lenne szükséged.
2021. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Most akkor magyarázzuk el a szüleidnek,hogy hamarabb vegyék meg a "cuccot"vagy mi?:)
2021. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem,csak kezelni szeretném ezt az érzést,hogy muszáj !!ÁLLANDÓAN!! Mindent mutogatnom
2021. dec. 31. 09:52
 10/22 anonim ***** válasza:

8as vok

Ha most megvennék mit kaptál sz.napodra?

2021. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!