Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erdemes varno,vagy tok hulyene...

Erdemes varno,vagy tok hulyenek nez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnem azzal kezdeni,hogy nem szamitottam ra h ez lesz de most nagyon kivagyok es igazabol fogalmam sincs mit tehetnek…


Megismertem egy pasit 2honapja.. igazan jo pasi es itt nem a kulso ertekekre gondolok hanem a belsore.. elso Alkalommal sajnos sikerult felre ertenunk egymast ami miatt nem beszeltunk 1 hetig.. sikerult megbeszelnunk szupi minden… elvitt bemutatott apukajanak s az o parjanak.. eddig szupi.. teltek a hetek ott aludtam naluk.. bemutatott a noverenek is :)


Kicsit sokkolt a dolog de gondoltam oke,viszont irasban teljesen mas volt mint eloben,ha kulon voltunk egyeltalan nem ereztem azt h en valoban tenyleg annyira kellek neki mint ahogy mondja,majd hirtelen duhbol irtam neki h szeretnem ha befejeznenk ezt ami van koztunk.. persze azota vagy 1000x megbantam s lesz@rva a meltosagom esdekelve bocsanatot kertem s kerleltem h beszeljuk meg.. 2 napig sehol nem volt elerheto(messenger,facebook,telefon) mostanra fel fejlodtunk addig h mar elerheto csak at nez az uzeneteimen.. egyedul arra hajlando valaszolni ha azt irom h hianyzik.. akkor valaszol h en is neki.. es milyen jo lenne ha megpuszilgatna.. viszont az utobbi idoben egyszeruen semmire nem reagal,mindent csak elolvas es logva hagy.. mar minden lehetoseget felajanlottam neki de azt mondja olyan mintha arra kernem h dobjon el o mert en nem merek szakitani… de en nem akarok en akarom ot..de egyszerun nem kapok választ a kerdeseimre mindig azzal jon h majd megoldjuk majd szemelyesen megbeszeljuk.. de eltelt 3 het es nem történik semmi :( el kell engednem ugye?



2021. dec. 30. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyértelmű.
2021. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!