Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok eddig és mit...

Mit gondoltok eddig és mit vártok 2022-től?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__108793..


Ezen kérdés folytatásaként hasonlóan kötetlenül, épp aktuális gondolatok, tervek, remények amiket 2022-től várunk és történik. :)


Innen is Boldog új évet mindenkinek, legyen 2022 egy sokkal kellemesebb év, akinek a 2021 sem telt rosszul annak pedig még jobb. :)



2022. jan. 1. 00:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Boldog új évet még egyszer! Az előző kérdésnél a 479. voltam, illetve néha-néha évközben is hozzászóltam a kérdéshez.


Én nem várok sokat a 2022-től, felkészülök a legrosszabbra. Középiskolás vagyok és a többséggel ellentétben nagy félelmem, hogy újra bevezetik a digitális oktatást. Nagyon örülnék, ha egy normális évünk lenne, amibe nem rondítana bele a pandémia, mint az utóbbi 2 évbe.


Idén próbálok jobban koncentrálni a tanulásra, ha már az előző kb. 5 évben nem sikerült, illetve a személyiségemet próbálom fejleszteni, jobb emberré válni.

2022. jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Buék!!!!
2022. jan. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

eddig még jó,

azt gondolom.

2022. jan. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Boldog új évet kívánok mindenkinek, aki ezt olvassa. Én őszintén szólva, nem is tudom hogy mit várok. Igazából úgy döntöttem, hogy mindent, de tényleg mindent kihozok ebből az évből amit tudok. Persze, most jöhetnek erre a válaszok hogy haha jó vicc 2 hét múlva már el is felejted. De most valamiért van egy ilyen érzésem hogy itt az idő, most tényleg sikerülni fog, elérem a céljaim stb. Ja hogy egyáltalán nincs ilyen érzésem, nem gond. :D Megteremtem én magamnak.

Összeszedtem néhány célt az évre, kissebeket-nagyobbakat, könnyebben elérhetőeket, nehezebben elérhetőeket. Ezeket most itt nem írom le, viszont 2022 végén, vagy netán 2023 elején visszajövök ehhez a kérdéshez (már ha el nem felejtem de nem fogom) és leírom mit sikerült elérnem az évben :))

Sok sikert kívánok mindenkinek, legyen boldog évetek.

2022. jan. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát így saját részről félek túl sokat is szeretnék, de ha egy összejön már szerintem örülhetek.

Kapcsolat terén, jó lenne ha a több éves távkapcsolat végre valódi kapcsolattá alakulna. Érzelmek megvannak, már " csak " az kell, hogy kivitelezni tudjuk valamilyen úton, hogy együtt lehessünk.


Egészségügyileg egy tartós betegségben javulást, ezt talán a fentebbi vágyon is segítene, hisz ez az egyik fő akadály.


Harmadrészt pedig remélem sikerül idén picit többet alkotnom versek és novellák terén, szeretek írni, de csak akkor tudok ha van ihlet, remélem idén több lesz. :)

2022. jan. 1. 01:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg véget fog érni a COVID pandémia a WHO szerint idén
2022. jan. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Boldog új évet kívánok mindenkinek!
2022. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Boldog új évet mindenkinek! 😀
2022. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy most visszanéztem a másik kérdéshez, ott is én voltam #8 és itt is 😂

Sőt majdnem ugyan azt írtam. Ezen mondjuk egy kicsit meglepődtem.


Eddig 2022 nem indul valami jól, a tegnap este sem volt túl jó, majd az egész nap úgy fojtatódott.


2022-ben még több dolgot akarok építeni, fejlődni, tanulni.

De ezek mellett egy kicsit nyitni a többi embertársam felé. Mostanában nagyon elzárkóztam mindenkitől sajnos.

(Nem, nem a korona miatt)

2022. jan. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

BUÉK!


Modik ha ezt olvassátok szálljatok be ti is xdd

2022. jan. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!