Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lány név tetszik...

Melyik lány név tetszik jobban hangzásra? És miért?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Elmira
Florentina
Szvetlána
Gvendolin
Klaudia
27 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Klaudia. Mert a többinél egyből arra gondolok hogy a szülő ki akart cseszni a gyerekével. De most komolyan? Gvendolin???? Hol vagyunk, Oláhéknál?
2022. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem van Gvendolin nevű ismerősöm, amíg nem találkoztunk nem is tudtam hogy van ilyen név, de neki nagyon jól áll 😊
2022. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Női vezeték nevem van (ami amúgy keresztnév általában) emiatt b@romira sokat cikiztek a suliban. És eléggé negatívan hatott ki az életemre nem tudok jó érzéssel gondolni a vezeték, de így végül az egész nevemre és ez csak egy aspektus. Meg is akartam változtatni, de komplikált nagyon és már úgy is negatívan hatott pszichésen, végül ezért sem lett megváltoztatva. Ha már meg akarja változtatni valaki bőven 10 év feletti. Ezzel csak azt akarom mondani ez keresztnévnél is így van, ha nem jót választ a szülő. (Persze tudom a vezetéknév adott, ezért kicsit más a szituáció.) Nekem is a Klaudia a befutó lehet becézni pl. "LALA" , "LALUS".
2022. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!