Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A koronavírussal kapcsolatban...

A koronavírussal kapcsolatban mely összeesküvés-elméleteket tartjátok igazán hitelesnek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Az "összeesküvés-elmélet" és a "hiteles" két egymással ellentétes, össze nem egyeztethető fogalom.
2022. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Ki van talalva minden előre láttam több videot, januar februarra mondja a totalis káoszt, na a napi 150ezer omikronos nár szerintem káosz, de szerintem nem igaz
2022. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 everlight ***** válasza:
43%
Már a fél emberiség meghalt volna ha itt akkora járvány lenne amit hazudnak.
2022. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Hármas, te melyik tévét nézed? Én még senkitől nem hallottam, hogy az emberiség kipusztulását vizionálná.
2022. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 everlight ***** válasza:
51%
4.A média,a túlfizetett gyógyszeripar kutyák mégis ezt sugallják.Én 2 szer is voltam kovidos,nem veszélyes
2022. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Ismét megkérdezem, melyik média?

Senki nem sugall ilyesmit.

Sőt, senki nem sugall olyat sem, hogy mindenkire vagy sokakra veszélyes lenne.

Senki nem tartott és nem tart attól, hoyg a covid kiirthatja vagy megtizedelheti az emberiséget.

A média - és a tudomány, és a politika - mindössze attól tart, hogy ha a lakosságnak az a kis része (legyen mondjuk egy ezrelék) aki komolyabb tünetek miatt kórházi kezelésre szorul (nem, nem hal bele, csak kezelésre szorul) egyszerre, egy időben produkál tüneteket, túlterhelheti az egészségügyi rendszert.

De ha nem akarsz papírkutya lenni, mutatsz, linkelsz olyan cikket, híradást, interjút, bármit, ami az emberiség kihalását véli a covidban látni.

2022. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 everlight ***** válasza:
51%

6.Nem a sugallás,hanem a felesleges lépések.


1.korlátozások

2.Oltások


Olyan vírus ellen amelynek csupán 3 százalék a halálozási aránya nem kell semmi.

2022. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Az előbb még azt írtad, a média a fél emberiség kipusztulását sugallja.

Meggondoltad magad? Mégsem lenne igaz?

2022. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 everlight ***** válasza:
39%
8.Az intézkedések olyanok amik ezt sugallják.
2022. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
A covidot az istenke teremtette és engedte rá az emberiségre!
2022. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!