Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ma azért,...

Mit kell tennem ma azért, hogy egy éles AK-47-est vehessek magamnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se rendőr se katona se vadász. Sportlövő egyesületnél szoktam néha lőni, de még nem vagyok tag. Ott csak kispuskával és sportpisztolyan lövök. Van rá esély, hogy vehessek magamnak egy Kalasnyikovot? Vagy inkább felejtsem el? :( Várom a válaszokat a szakértőktől :)
2010. szept. 7. 21:44
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja plusz még annyit, hogy nagyából egy AK-47 ma mennyibe kerül? Mert én nézegettem neten, de sokféle árban találtam. Én olyat szeretnék venni aminek még nem volt gazdája. És hol lehet ma Magyarországon Kalast kapni?
2010. szept. 7. 21:58
 2/25 Biggus Dickus ***** válasza:
90%
Afganisztánba kell költöznöd. Az AK-47 ára ott két birka. De ha jó kövér, akkor egy is elég.
2010. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%
Tyű ha ezt elküldöm az rtlnek.kinyomoznak aztán te leszel az új sorozatgyilkos.
2010. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi, de én egyáltalán nem azért akarok fegyvert venni mert embert akarok ölni. Engem kiskoromban is érdekeltek a fegyverek és mindíg is szerettem volna egyet magamnak. Én azzal is elégedettlennék ha csak mondjuk otthon a vitrinemben lenne. Embert ölni meg drága mulatság mert tudtommal a lőszer elég drága én meg nem akarok sok pénzt kidobni ;)
2010. szept. 11. 15:46
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
Mivel nagyon nehéz éles AK-47-et beszerezni, azt tudom javasolni, hogy vegyél egy életlent, és vidd el köszörűshöz, ő majd megélezi neked jó pénzért.
2010. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Most komolyan senki sincs aki végre egy normális választ adna nekem? :(
2010. szept. 11. 18:59
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Megkönyörülök rajtad (az az áldott jó szívem, az, az fog a sírba tenni engem egy napon).

Ma Magyarországon legálisan nem tarthatsz magadnál éles AK-47 típusú gépkarabélyt. Nem is vásárolhatsz, sőt, nem is kereskedhetnek vele a boltosok sem. Amit beszerezhetsz a törvények betartásával, az csak maroklőfegyver lehet, maximum.

Annyit megtehetsz, hogy veszel vagy egy élethű utánzatot, vagy gumilövedékessé, illetve gáztöltényesre átalakítottat, ezeket azonban úgy alakítják át, hogy visszacsinálni nem lehet.

Gépkarabély vásárlásáról tehát mondj le.

2010. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ még ha elkeserítő is :,(
2010. szept. 11. 20:41
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Call of duty: modern warfare 2-ben 70-es szinten adja meg, szoval elöbb lőjj le párszázezer embert azzal amit tudsz szerezni, majd megkapod
2010. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
82%
látod, én meg példának okáért mindig akartam egy taktikai nukleáris töltetet, de sajnos a lidlben kifogyott, a tescoig meg nem megyek el...
2010. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!