Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért látom magam előtt hogy...

Miért látom magam előtt hogy készülnek el a mindennapi használatos tárgyak/építmények?

Figyelt kérdés
Tudom, ez egy fura kérdés, de ha ránézek egy fogkefére, vagy füzetemre, vagy legyen az autó, egy nagy építmény, lepereg előttem ahogy elkészül, embereket is látok hogy dolgoznak és miként rakják össze az adott tárgyat vagy építményt, stb...De ez mind gyorsan történik, kb 3-4 másodpercig "látom" aztán ugyanazt látom előről újra és újra ha ránézek arra a tárgyra/építményre, mintha egy végtelen videót néznék. A látom alatt azt értem, hogy az agyamba elképzelem de valamilyen halvány szinten vizuálisan is megjelenik előttem. Valakinek van hasonló tapasztalata...?

2022. jan. 3. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy te autista?
2022. jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok...? Minden embernek vannak autista tünetei de nekem ahhoz kevés van, hogy autistának hívhassanak.
2022. jan. 4. 15:10
 3/6 anonim válasza:

Ilyen velem is volt!

Egy fiatalabb korszakomban. Az azt jelenti, hogy erre kíváncsi vagy, hogy hogyan készülnek, jönnek létre, teremtődnek meg ezek a mindennapi tárgyak.


Ez jót jelent!


És még utal is valamire, mindig van jelentőssége, hogy mit látsz éppen, és milyen állapotban/szinten van/tart az elméd...


És igazából a legfőbb célod felé vezet az út, azon a vonalon jönnek majd még érdekességek!🙂😁✨🥳


Kreatív vagy, és kb ennyi.


Ez egy tulajdonság, ami azt jelenti, jelképezi, hogy valamihez lenne affinitásod, kedved, és örök szenvedéllyel foglalkoznál vele.

Az életed főcélja az amit az út végén találsz.


Foglalkozz a kedvenceiddel, szeretteiddel, írj vázlatokat esetleg ötleteket (pl találj jó megoldásokat problémákra), találj megoldásokat az életed mivel költse el az időd/időnk perceit!😀 Találj néhány tetszetős megoldást, és valósítsd meg őket, esetleg egy csapattal.

Kreatív emberekre mindenhol, és mindig szükség van. Csak a jó irányba menj, ami mindenkinek jók. Lásd olykor párhuzamosan a világot! Pl lásd a jövőt, hogy mi lenne ha én ezt a megoldásomat alkalmaznám ezen a területen , ilyesmik..🙂😁😇


A ketyegő órára néztél kár így (de úgy, hogy direkt elképzelted, hogy az mi? És hogy rakták össze, miért úgy ketyeg, ahogy... hogyan lenne jobb a világ(od/unk)?!, ne mindig csak random lass ilyeneket, fejleszd tovább ha tudod. Vidd át a valóságban, és lehet sokmindent feltalálsz, és lesznek megoldásaid amikből megélsz majd, mert okosan, jó stratégiával, és megfelelő taktikával tetted a dolgaid.


Én már teljesen másképp látom a világot elméletben, mint a jelenben.

Ilyeneken gondolkozok, hogy mi az ami akár 6000 évig is eltart majd, és fentmarad, és utána is csak továbbfejlőfik, egy következő lépcsőfokra, egy magasabb szintre lép (majd). (Pl mint a piramisok is többezer évesek, meg bizonyos emberi szokások, szükségletek...)


Szóval hajrá!


Ha van kedved írj rám privátban, és beszállhatsz valamelyik projektembe, csoportomba, vagy tervezhetünk együtt jövőt!🙂😀😁😇

Vagy bármi hasznosat és jót csinálhatunk!

(Ez persze sok emberre lehet igaz.)

2022. jan. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2022. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as válaszolónak: Köszönöm a jó tanácsokat! :) Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen értelmes és segítőkész választ is kapok,eléggé meglepett a dolog. Én emelt történelmen vagyok jelen pillanat, lehet azért is érdekel ennyire, hogy hogyan változik a világ, ami régen épült még mindig fent maradt...stb, és emiatt látom ezeket a fura dolgokat. Bár lehet tényleg csak a kreatív elme játszadozik velem,de elég hasznosnak találom, sok mindenben segít, csak nem értettem mi ez a fura jelenség


4-es válaszolónak: 16 leszek, miért?

2022. jan. 6. 15:16
 6/6 anonim válasza:

A piramisok létrejöttének:) már megkaptad a pontos, és precíz választ?

Ránéznél pl a legnagyobb piramisra? Hátha te is akkorává válsz (ha rájössz) mint az akkori uralkodó elv képviselője, aki ilyen pontossággal meg/felépítette a piramist, piramisokat?!😀


Hátha látsz, vqgy hallasz valami újat, vagy régi igazságot!


S te is akkora lehetsz, mint a régi nagyok!😀


(Vagy oszd meg velem a tudást!😀🤩😀, vagy a történetét😀...😁


Megcsinálhatjuk, dalban, filmben, weboldalban, appban, bármiben..:))

2022. jan. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!