Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beleszerettem az edzőmbe mit...

Beleszerettem az edzőmbe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Járok edzésre és egyszsrcsak azt vettem észre magamon hogy egyre többet gondolok rá, beszélek róla a barátnőmnek( együtt járunk edzésre) de ezzel a barátnőm is így van. Ugyan egymásnak vsak viccből irogatjuk hogy hgye tetszik de mindkettőnknek, vagy legalábbis nekem tetszik. Viszont nem merném elmondani az edzőmnek se, a barátnőmnek se, és ha az edzőm meg is tudná akkor meg valószínűleg még rosszabb lesz. Mondjuk van néha olyan érzésem hogy kedvel, mert pl sokszor néz szemezünk na értitek. Egyáltalán nem értem hogy szerettem belé vagy mi váltotta ki ezt az érzést, de ez ilyen😅. Valakivel volt már ilyen esetleg?

2022. jan. 5. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz? Remélem, nem úszol, mert ott gyakran előfordul, hogy az edző kikezd a tanítvánnyal, főleg ha még bátorítást is kap. Szóval jobb, ha inkább csak álmodozol róla, abból senkinek nem lesz baja. :)
2022. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szertornázok. Egyébként igen én is így vagyok vele hogy inkább csak marad az álmodozás azzal mindenki jól jár. Amúgy annyi hogy ő nem olyan hogy kikezdene bárkivel is szval alapjáraton elég kedves személy. Ja és köszi hogy írtal<3
2022. jan. 5. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmmm tornaszlany! :) Szuper! Lennek az edzod :D


AAA nem, csak viccelek ... de amugy az elso felesegem valogatott tornaszno volt. Szuper! Lennek az edzod :DDD

2022. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!