Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lehet biztosan tudni...

Mikor lehet biztosan tudni hogy beleszerettél valakibe? Többi lent

Figyelt kérdés
Van valami ilyesmi mondás hogy ha valakit 4 hónapig nem tudsz elfelejteni abba nagy valószínűséggel szerelmes vagy.

2020. márc. 9. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Buta vagy a kérdés kategóriája is rossz, még egy kicsit nőnöd kell egy igazi értelmes párkapcsolathoz, valaki kis buta lehetsz,Nem, Ninsc ilyen mondás...
2020. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2*Sü ***** válasza:
100%

> Mikor lehet biztosan tudni hogy beleszerettél valakibe?


Akkor, amikor biztosan tudod, és nincs semmiféle kétséged afelől, hogy beleszerettél valakibe.

2020. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Linny22 válasza:
Ha beleszeretek valakibe, azt érzem, nem tudom, másnál hogy van, én nagyon erősen tudom érezni ~s ők nélkül is akár. Mondhatom, hogy "sajnos". Mivel rá gondolok ha kell, ha nem sokáig, hónapokig, szeretném a visszajelzést, apró dolgoknak is örülök tőle. Pl rám ír nagy ritkán. Míg más férfiak mondjuk írnak és unottan válaszolok vagy nem válaszolok mert nem érdekelnek. Nálam pl a legutóbbi, ami most is tart, hónapok óta, úgy volt, hogy sokat beszélgettünk napokig, szomorú volt és bánatos az exe miatt. Akkor jólesett vele lenni, de nem éreztem semmit. Elment azt se tudtam mi van vele, és kb 2 hét múlva, mikor rá gondoltam, éreztem hogy hiányzik, örömmel találkoznék vele, ~s szomorú is lettem, ettől a hirtelen felismeréstől ami szíven ütött, hogy szerelmes vagyok belé.
2020. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Ha valakibe szerelmes akarsz lenni, az még nem szerelem. De ha már nem akarsz, az még az."

ismeretlen szerző

2020. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy ha pillangókat és szivárványokat látsz körülötte. 😀 Minden hibáit elnézed és még akkor sem múlik el ha mindenhogy tönkre tett(de ez csak akkor igaz ha rossz ember.)
2020. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!