Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek legközelebb?

Mit tegyek legközelebb?

Figyelt kérdés
Ma a menzán ettem, amikor arra lettem figyelmes, hogy két lány néz engem és röhögcsélnek. Tudtam, hogy rajtam nevetnek, már megszokás, de amikor kivitték a kajájuk, egyikük leakart fotózni kezdtett, én meg eltakartam az arcom. A sírás kerülgetett. Aztán mellém álltak és még röhögtek. Aztán elmentek én meg egy falatot se tudtam legyömöszölni a torkomon. Hazaérve, több, mint két óráig bőgtem, mert nagyon érzékeny vagyok. Mi az oka, hogy ezt csinálják a másikkal? Mit csináljak máskor?
2022. jan. 5. 21:03
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát ha ez rendszeres, én vagy szólnék valamelyik tanárnak, vagy erőt vennék magamon és elküldeném őket a p*cs@ba. Amúgy addig nagyképűek amíg többen vannak nálad. Ha egyedül van valamelyik, hidd el hogy szarik.
2022. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én arra gondoltam, hogy azért akarhattak lefotózni, mert valamelyiknek tetszel, mert egy "gázul" kinéző emberről miért is akarna bárki a telefonjában képet? Jó , mondjuk, hogyha éretlen, akkor lehet, hogy másoknak akarja mutogatni,és együtt röhögni velük rajta; mármint a képen, de ez is teljesen éretlenség. De mondjuk sérti a személyes tered, vagy hogy mondjam, mert ha te nem adtál rá engedélyt, akkor ilyet nem szabadna; ez meg idétlenség, hogy ha tetszel nekik, nem megismerkedni akarnának veled, hanem lefotózni, akár elég látványosan, akár sutyiban.
2022. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*amúgy nem tom, szerintem próbálj elfordulni, vagy hát nemtom, elfutni mennyire nézne ki hülyén , főleg, ha épp kipakoltad magadnak a kajákat, evőeszközöket.


Van rajtad valami, ami miatt feltűnően csúnya lennél? pl hajstílusod, öltözködésed, testtartásod, túl nagy mondjuk orrod; vagy zsíros a hajad, idétlen a cipőd, vagy régiesen öltözködsz és amiatt lógsz ki a sorból, ló fogaid vannak, vagy bamba arckifejezésed, vagy valami? szerintme kérdezd meg az osztálytársaidat, ha bizonytalan vagy, hogy amúgy jól nézel-e ki, vagy van-e rajtad valami gáz; ami a többség szerint nem néz ki jól; és akkor nem tudom, pl tudsz -e rajta változtatni, ha van ilyen, de ha semmi kirívót nem mondanak, akkor lehet, hogy amúgy tök jól nézel ki, és azért akarhattak rólad képet, mert ,,cuki" vagy, helyes vagy.

2022. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*ja és a sorból való kilógás az nem biztos, hgoy rossz, attól még,ha valakinek nem tetszik pl valamilyen ruha. Tehát nem biztos , hogy ha valaki úgy gondolja vaalmiről, hogy mondjuk ízléstelen, és beszól miatta, akkor tényleg az is. Nekem van egy baromi király pulcsim, csak ennyi az egész, hogy látszik rajta, hogy nem a mostani trendhez készült, de tök jó állapotban van, nem szakadt, tök jó élénk színe van,mintha vadi új lenne, mégis egyszer valami sok eszű beszólt rá egyszer, hogy ,,Jó a pulcsid, most kukáztad?" Én meg tökre nem értettem, mert tökre jó pulcsi. Nem trendi, de szerintem tök szép, meg ízléses, és még jó meleg is, tiszta is volt; semmi baj nem volt vele; kinyúlva sincs; pont tökéletes.
2022. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*csak látszott; hogy nem újszerű; de amúgy még kicsit elegancsos is. de szóval jól néz ki, meg jól is áll rajtam; tehát az én méretem is.
2022. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*márminthogy, a stílusa, nem mostani dizájn; olyan, hogy ilyen kötött, de ilyen szöszös, de nem túlzottan szöszös, hanem visszafogottan; és akkor fölül ,meg az ujjainál fehér; és akkor föntről lefele amúgy kék különböző árnyalatai vannak ízléses stílusban; ilyen sávosan; és nem hirtelen változik, hanem fokozatosan a sávok, hogy ahogy megyünk lefele; mindig eggyel-eggyel sötétebb kékszínű.



Ja és hát amúgy nem tudom, lehet, én is eltakarnám magamat, visszatérve a kérdésre; mert amúgy milyen alapon akarnának rólad fényképet; hát ez milyen dolog már; ha nem akarod; nincs joguk hozzá fényképezni téged. Nem tudom, vannak-e barátaid, de valamelyik kemény fiúosztálytársad elzavarhatná őket a búsba. És ha látnák, hogy akár egyvalaki, vagy akár mégtöbben, hogy kiállnak melletted; akkor lehet, hogy megfutamodnak.

2022. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kicsit ducibb vagyok, de még a normál tartományban. Csak így mégjobban nincs önbizalmam, mert láthatóan nem azért fotóztak, mert ,,jól nézek ki''.
2022. jan. 6. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
két lány néz engem és röhögcsélnek - mosolyogj rájuk, és integess nekik. egyikük leakart fotózni - mosolyogj és integess, vagy állj fel, és jelezd, hogy no fotó
2022. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!