Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iskolában orvosi vizsgálat...

Az iskolában orvosi vizsgálat lesz. Mit fognak ott csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem miből áll a vizsgálat.

Tizedikes vagyok és lány.


És még egy kérdés: Szerintetek baj, ha nem mennék el? Semmi kedvem ahhoz hogy valami idegen pasas hozzámérjen. Ne értsetek félre, nem ismerem az orvost, csak utálom amikor egy idegen hozzámér, főleg ha férfi.



2022. jan. 6. 16:59
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Elvileg csak mérés stb
2022. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Minket meg is tetvésztek,meg mérés benéznek a torkodba stb.
2022. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De volt védőnői vizsgálat még 1 hónappal ezelőtt, ahol magasságot, látást, hallást, vérnyomást, testsúlyt mértek. Akkor most minek kell egy orvosi vizsgálat?
2022. jan. 6. 17:12
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Igazad van. Menj el és húzz be neki egyet !
2022. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit megrémiszteni alaptalanul, téged sem, de nálunk néztek gerincferdülést, lúdtalpat, tüdőnket hallgatták meg, hasfalat nyomkodtak (ennek nem tudom pontosan mi a neve), a torkunkat nézték meg, és nemi szervet.
2022. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az Iskolai orvosi vizsgálat: Általános orvosi vizsgálatot takar. Ami annyit jelent, hogy meztelenre vetkőztetnek. Külön a lányokat és külön a fiukat. Majd mesztelenül, test súly, és test magaság mérés következik. Ezután pedig vérnyomás mérés. Majd az orvos egy mezei orvosi szetoszkópal meghallgatja a szíveted. Esetleg még pulzust mér. Még ami esetleg előfordulhat, hogy a fejed körfogatát, és a derék bőségedet is meg méri. De néha még, egyensúly vizsgálatot, és szem vizsgálatot is végezhetnek. A vizsgálatok után el mondhatod panaszaidat, amit az orvos fel jegyez. Ezután jön a felöltözés. És a vissza sétálás az osztályterembe.
2022. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Ez sajnos igaz
2022. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, eddig a 16 év alatt soha életedben nem vizsgált meg orvos? :-O :-O
2022. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 8-as válasz író! Jogos kérdés! Én most egyébként 44 éves vagyok. De amikor gyerek voltam, és iskolás. Akkor minden évben volt iskolai osztály vizsgálat. Általános iskolában is, és középiskolában is! Minden évben! Sőt középiskolában még pálya alkalmassági vizsgálat is volt. Amit szintén orvos végzett.
2022. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9: pont ezért csodálkozom, hogy 16évesen szembesül ilyesmivel először életében!
2022. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!