Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skz-ből ki aktiv bubblen?

Ilike2001 kérdése:

Skz-ből ki aktiv bubblen?

Figyelt kérdés
Felix és Hyunjin nagyon aktív azt hallottam. Meg elvileg Changbin nem igazán aktív. Csak kíváncsi vagyok. 🥺🥺

2022. jan. 9. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet későn írom a választ, viszont: A legaktívabb Minho és Hyunjin. Chan és Felix is elég aktív, a többiek pedig néha néha írnak, ők kevésbé aktívak. Nem mondanám, hogy inaktívak, de azért egy Minhohoz képest, aki napi szinten akár többször is spammel fél-1 órán keresztül minimum 20 üzivel, na hozzá képest kevésbé aktívak:D Nekem sok ideig megvolt Minho bubbleje és volt hogy letettem a telefon 2-3 órára, mire elővettem addigra 50+ üzenet volt Minhotól, hangüzivel, képekkel együtt. Valamint (ha még ezt mindig tartja, de szerintem biztosan) minden egyes nap ír több üzenetet azzal kapcsolatban, hogy a STAYek egyenek és ő is elmondja, hogy ő mit evett / mit fog enni. általában azt is elmondja mit csinál / mit fog csinálni aznap. Ha jól tudom Felix is sokszor írkál ilyeneket, s Hyunjin is, de ők picit kevesebbet. Chan is eléggé aktív, ő koreaiul és angolul is ír, rögtön lefordítja angolra azt, amit koreaiul írt, hogy mindenki értse:)
2022. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!