Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit találjak ki holnapra?

Mit találjak ki holnapra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekünk idáig volt téli szünet és holnap suli,nem tanultam semmit és amit tudtam is elfelejtettem,azon belül pedig kell írni holnapra 3 fogalmazást,nem vagyok büszke rá hogy nem tanultam semmit de most nem is az a kérdés.

Holnapra ki szeretnék találni valamit hogy ne kelljen be menjek suliba,anyám lesz itthon szóval elég nehéz lesz elhitetni vele hogy pl beteg vagyok.

Írjatok ötleteket hogy mit mondjak reggel anyámnak.

Ha az segítség akkor ma rosszul voltam és majdnem elájultam(sokszor szokott ilyen lenni hogy elájulok)szóval valami hasonlót is írhattok.

Előre is köszi a válaszokat.

16/L



2022. jan. 9. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyádnak, hogy nem készültél semmit, pedig lett volna 3 fogalmazás+ el is ájultál. Ennyit tudtam összehozni.Ha eddig nem volt fontos a dolog, akkor mit számít már az a pár rossz jegy.
2022. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom,hátha beveszi
2022. jan. 10. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tanulj ebből, mert ha a felnőtt életben is ilyen leszel, akkor hamar az utcán találod magad.

Ha van egy feladatod, akkor azt úgy kell időben és jól elvégezned, hogy általában senki sem szól érte.

Ha nincs kész, akkor viszont jön a büntetés! Senkit nem fog érdekelni, hogy elájulsz-e.

Remélem, ez jó lecke volt.

Pótold be, amilyen gyorsan csak tudod, és a jövőben figyelj erre!

2022. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!