Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayról szeretnék rendelni...

Ebayról szeretnék rendelni viszont nem tudom hogy amennyi összeget kiír hogy mennyibe kerül a termék azon felül fog e levenni pénzt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ez komoly?

A termék kiírt árát és a szállítási költséget kell fizetned. Amikor elutalod a pénzt, ez tisztán látszik.

Ha forintott ír ki, az nem pontos. Nem tudom, honnan veszi az árfolyamot, de az az eredeti árból számított érték.

A te bankod, lehet másképpen vált.

2022. jan. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Írjátok már le, mi a baj az első válasszal!

Teljesen helytálló az, amit ír.

2022. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. jan. 10. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Olyan számlaszámot adj meg, amin csak annyi pénz van, amennyit leemelhet róla!
2022. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok! Világosítsátok fel végre a kérdezőt, mi a helyes válasz, ha nem az amit írtam. A lepontozással semmit nem tud kezdeni.

Az ebay kiírja mennyibe kerül a termék, mennyi szállítási költség jön rá.

A fizetési folyamatban pontosan lehet látni, mennyi a fizetendő végösszeg. Attól eltérés nincs.

Hogy a bank mennyit vesz le a számláról az a számla jellegétől és a napi árfolyamtól függ.

2022. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le nem szoktam ilyen módon reagálni megköszöntem a segítséget és a válaszokat
2022. febr. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!