Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Forever Belly nektárt...

A Forever Belly nektárt hogyan kell adagolni ha gyereket szeretnénk? Miben segít ez a termék?

Figyelt kérdés

#aloe #forever berry
2015. ápr. 3. 13:49
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bocsi,Berry akart lenni:)
2015. ápr. 3. 13:50
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
Ez a termék segíti azt az embert, akitől veszed, hogy eggyel magasabb szintre léphessen a piramisjátékában, és ha beszervez, akkor talán nyaralni is elmehet idén a családjával. Amúgy finom és placebóként tökéletes. Aztán ha bejön a baba záros határidőn belül, akkor boldog leszel, hogy nálad is bevált. Ennyi. Mondom ezt úgy, hogy én is használtam más termékeiket, fél évig, aztán az agyamra mentek a terjesztők, mert annyira előre akartak jutni, hogy már megfulladtam tőlük.
2015. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nekem sok ismerősöm ettől esett teherbe..
2015. ápr. 3. 13:52
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Vagy emellett... mellesleg.
2015. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Most legyünk őszinték, ebből szerinted mi az, ami feltétlenül kell neked a teherbeeséshez? Összetevők Aloe Vera lé (90,3), fruktóz, áfonyalé sűrítmény (1,47), almalé sűrítmény (0,3), nedvesítőszer (szorbit), étkezési sav (citromsav). tartósítószer (kálium-szorbát, nátrium-benzoát), stabilizátor (xanthan-gumi), antioxidáns (E-vitamin). Ajánlott fogyasztás napont 2-3-szor egy evőkanál.
2015. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Rendben,esetleg tud olyan is hozzászólni,aki pozitív tapasztalatról számol be?
2015. ápr. 3. 14:02
 7/27 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok...vajon lesz e olyan ember.
2015. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
édesanyámnak vettem annak idején a foreveres termékeket, mivel nagyon nem akarta a térdprotézis mutétet...minden honapban fizettem neki a 25 ezres sza.rokat egy éven keresztul..megemlitettem én tobbszor is, hogy semmit nem érnek, o csak eroskodott..végul egy év után belátta, akitol vettuk, az meg azt mondta, ohh ezt tovább kell használni akkor ér valamit -évekig! na azota már tul van anyum a mutéten, koszoni jol van, csak engem sajnál, hogy annyi pénzt kidobtam a semmire.
2015. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Tele van az FLP orvosokkal. Miért olyanoktól kérdezel akik egy nem ellenőrizhető, hogy mit mondanak, kettő bizonyára "nagyon hozzáértők" lehetnek?


Több, mint 6 éve használjuk a termékeket és rengeteg pozitív tapasztalat van. Persze az okoskodók úgyis jobban tudják, hogy csak a pénzedre pályázom. De, akkor miért van, hogy én csak vásárló vagyok és nem építem az üzletet?? Ja, hogy erre már nem tudnak magyarázatot. Mint ahogy arra sem, hogy a térdsérülésem után egy évvel alig tudtam menni. Kb 4 hónap orvosi javaslatra használt termékek után rendbe jött a térdem. Néha még fáj, de ahhoz képest, hogy a lépcsőn alig tudtam felmenni ez rettenetes nagy javulás.


Szóval menj és keress fel egy FLP-s nőgyógyászt biztosan segíteni fog.

2015. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Fitoterapias szakvizsgam van. A berry egyik összetétele sem való teherbeesesi nehezsegre. Az aloe gyulladáscsökkentő, az áfonya az erek állapotát javítja. (bizonyos látási problémákkal is jo.) Ha gond van a teherbeesessel, akkor először az okokat kell tisztázni. Nincs egységes gyógymód! Pl egy autoimmun pajzsmirigy gyulladást másképpen kell kezelni, mint az inzulinrezisztenciat. Mindkettő nehezített teherbeesest okoz. Nem az FLP-s termékek rosszak, ez nem igaz, csak éppen arra kell szedni őket, amire való az osszeeteteluk. Sok hülyeséget meg nem elhinni
2015. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!