Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van az about youval? 7...

Mi van az about youval? 7 napja kesik a csomagom es meg mindig az “elokeszites” statuszban van.

Figyelt kérdés
Valamint ma sem kuldtek ertesitot hogy holnap jonne mert elotte levo nap mindig szoktak. Mi van veluk?. Keves az emberuk vagy mi? Penteken telefonaltam azt mondtak hetfore itt lesz es meg mindig semmi.
2022. jan. 10. 11:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Eskuszom ez egy kesz atveres! De erdekes maskor kiszallitjak harom nap alatt. Ha ennyire betesz nekik egy par napos unnep,akkor zarjanak be!
2022. jan. 10. 11:02
 2/13 A kérdező kommentje:
De nemhogy nem erkezett meg,a csomagkoveto szerint fel se adtak. Mert megcsak rendelesszam van es csomag szam nincs. Akkor meddig varjak egy honapig? A kiszallitas futarral a feladas utani napon plusz harom negy nap
2022. jan. 10. 11:04
 3/13 A kérdező kommentje:
Volt valakinek mar ilyen hogy ennyit kesett? Ugytunik ezek eleg lustak🥱🥱
2022. jan. 10. 11:18
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ezek már csak ennyire lusták. Ezt te sem gondoltad komolyan, hogy ott van a leadott rendelésed, de ők épp kávéznak meg pasziánszoznak, mert nincs kedvük összeállítani a csomagot és átadni a futárnak. Mintha csak ennyin múlna a dolog, és ha neked nincs kész egy órán belül, meg másnapra az ajtód elé rakva, akkor már tombolsz, és kritizálsz.
2022. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
7 munkanapja nem érkezett meg,nem pedig egy nap után reklamálok! Rég itt kéne lenni,ennek ellenére az ügyfélszolgálat is csak ígerget,hogy hét elején érkezik,de eddig sehol semmi. Egyébként,az üzenetemre sem válaszolnak tehát egyértelműen 5 csillagot érdemelnek,igazad van!
2022. jan. 10. 15:41
 6/13 A kérdező kommentje:
Áhh.. ezek kajak f0gyaték0s0k🥲😂 szerintem valami szellemi bajuk van mert meg mindig elokeszites alatt van a csomag 8 napja. Ezeknek egy nagy p0f0n kene,nem fizetes!
2022. jan. 11. 09:08
 7/13 A kérdező kommentje:
Kis s0predek semmire kello tanulni lustak voltak,kb ilyen senkihaziak dolgoznak ott. Szerencsetlenek…
2022. jan. 11. 09:29
 8/13 anonim válasza:
1-2 év múlva Magyarországon lesz az Amazon úgyis. Tavaly beindult a lengyeleknél, hamarosan itt is itt lesz.
2022. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én múlt hétfőn este adtam fel a rendelést a Decathlonnál, Kedd reggel már odaadták a futárnak, tudni kell honnan rendelni. :)
2022. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
4-es,gondolom te is ott dolgozol azokkal a szerencsetlenekkel egyutt😆😆
2022. jan. 26. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!