Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumokban...

Egyetemi kollégiumokban szoktak-e valami nyilvántartást vezetni arról hogy ki mennyire szociális, részt vesz-e a közösségi dolgokon?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyire nézik ezt a hr-esek? Ha mondjuk valaki sose vesz részt rajta akkor kaphat-e olyan negatív valótlan értékeléseket ami negatívan befolyásolja az illetőt? Hogy lehet ezt megtekinteni általában?

2022. jan. 10. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a jo egbe' gyujthetne ilyen erzekeny szemelyes adatot a kollegium?! Nemhogy tovabbadni nem lehet barkinek is, meg sajat celra sem hasznalhatna fel ha gyujtene.
2022. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam állás interjún és olyan kérdést kaptam hogy mennyire szociális? Kifejtettem hogy annak tartom magam, aztán utána meghazuttolt. Aztán kérdezte hogy mi történt a kollégiumban? Erre mondtam hogy semmi. Szóval innen sejtem hogy valami lehet beírva, csak nem tudom hogy mi :)
2022. jan. 10. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez valoban megtortent, a HR-est azonnal ki kell rugni. Egy kivetel van: ha rendorsegi ugy lett vele es teged elitelrek, ergo nem tiszta az erkolcsi bizonyitvanyod.
2022. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!