Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nikotin függő vagyok?

Lehet, hogy nikotin függő vagyok?

Figyelt kérdés

Soha nem cigiztem vagy használtam nikotint tartalmazó akármit de körülöttem majdnem mindenki dohányzik. Időnkent ugy érzem, hogy szívesen elszívnék egy szálat. Ki szeretném próbálni, hogy milyen, de szerintem tenyleg nagyon rossz ötlet. Az nagyon furcsa nekem, hogy miért érzem azt, hogy cigizni akarok, ha soha nem próbáltam, és igazából nagyon ellene is vagyok. Ez a baj a kíváncsisággal, tudom ,hogy ez lehet, hogy életem legrosszabb döntése, de annyira érdekel, hogy milyen érzés, hogy amikor unatkozom, rögtön cigizni akarok.

Tudom, eleg furan írtam le a helyzetet, de én nagyon nem értem, hogy miert kívánom ennyire azt az egy szál cigit, ha meg ki se próbáltam.



2022. jan. 10. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Erre mondják azt hogy "kísértés".


Ha képes vagy megállni, van önfegyelmed, akkor ne próbáld ki!


Egyrészt első alkalommal borzasztó rosszul lennél, szédülés, hányás, hányinger órákig.


És a nikotin rendkívül addiktív szer, már rá is szoksz.


Büdös lesz szád, kezed, ruhád, hajad és nagyon drága is.


A tüdőd, tested stb. stb.


Úgyhogy légy okos és kerüld el!!!!!!!

2022. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 évig bírtam, hogy ne próbaljam ki. Remelem tovább is fogom bírni. Tényleg ennyire rossz első alkalommal? Ha igen, nekem elég ok lenne ott abba hagyni xd
2022. jan. 10. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd!


Másnap hogy jól leszel újra, megint jönni fog az ötlet hogy kipróbáld.


Én elsőre órákon keresztül feküdtem ágyon és forgott velem a szoba és pokoli hányingerem volt, iszonyú szenvedés volt órákon át.


Utána évtizedekig bagóztam de végül abbahagytam mert az eszem győzött.


Tényleg vigyázz magadra és hagyd a fenébe!


Gondolj bele ha összejönnél valakivel aki nagyon bejön neked de ő nem dohányzik!


Tudod milyen ótvar bűzös egy dohányzó szája? Keze, arca, ruhája...... pfffffff

2022. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!