Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gomez nevű oldal megbízható?

A gomez nevű oldal megbízható?

Figyelt kérdés
Talàltam egy kis Versace táskát,34 000 forintért,és kicsit olcsónak találom. Eredeti termékeket árulnak?

2022. jan. 11. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na kettőt találhatsz...
2022. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bizonytalan vagyok ezért írtam ki a kérdést. Más kérdések akatt 50-50 százalékban írnak jót és rosszat is. Van aki azt írja eredetit kapott,van aki azt,hogy meg sem kapta. Hátha itt okosabb leszek.
2022. jan. 11. 19:49
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Az eredeti Versace táska az ott kezdődik hogy 450.000Ft, szóval ahol 34.000Ft-ért kínálják, ott a nyakadat ráteheted hogy kamu.
2022. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. Épp az ár volt ami gyanús volt nekem is.
2022. jan. 11. 19:57
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Megbízható, a Versace Jeans Couture olcsóbb árkategóriában mint a Versace.

Rendeltem már tőlük táskát, nem faket küldenek.

2022. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Honnan tudod,hogy nem fake? (Nem kötekedés,épp ellenkezőleg.) miből látod,hogy nem hamisítvány. Vagyis mihez hasonlítod? Bocsi a silány fogalmazásért.😅
2022. jan. 18. 23:26
 7/13 anonim ***** válasza:

@23:26


Nem tudja. Csak szeretné magával elhitetni hogy jó üzletet csinált, és nem hamisítványt vett.

2022. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Onnan, hogy járok a Parndorfa és a nem lecímkézett táskám amit a gomezről rendeltem megtalálható volt ott is, és serialtól kezdve minden egyezett.


7-es te pedig ne okoskodjál feleslegesen, ha nem jut el az agyadig, hogy a Versace Jeans Couture egy jóval alacsonyabb árképzésbe van besorolva, mint a sima Versace termékek. A gomezen nem is találsz mást csak az előbbit. De ha ennyire szkeptikus vagy, nyugodtan nézzél fel külföldi oldalakra, hasonló árakat fogsz találni. Ha más márkára szűrsz gomezen, pl Pinko-ra nem találsz táskát 80 ezer alatt, kivéve ha leárazás van, de igazából minden ugyanannyiba kerül mint a boltokban. Michael Kors termékek még sokszor drágábbak is, mint az official MK oldalon.

2022. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És megsúgom, a Gomez ugyanabból a külföldi raktárkészletből dolgozik mint az ecipo, about you, fashion days, modivo, answear és társai.
2022. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tessék itt az eredeti Versace oldal, a Jeans Couture-ba tartozó táskák 100-200 euro között vannak.


[link]



Úgyhogy ennyit a nagy hamis termékeimről. Nyílván itt is hamisat árulnak.. :D

2022. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!