Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még ki lehet javítani ?

Még ki lehet javítani ?

Figyelt kérdés

Sziasztok,valószínűleg bukásra állok egy tantárgyból,azt még ki lehet javítani vagy hagyjam? Ha nem lehet akkor már mind1 ez van,de ha ki lehet akkor jó mert még ki tudom javítani.

A tanár mondta hogyha nem tudjuk xy verset akkor megbuktat,a félosztály nem tudta beleértve én se,most vagyok 9 osztályos.

16/L


2022. jan. 13. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak az az egy vers a tét, akkor törvénytelen a buktatás. Ott vannak az irodalom dolgozataid, házi feladatId. Nem buktathat meg. Abból az egy feladatból beírhat egy elégtelent. Ennyi. A verset tanuld meg. Te leszel vele gazdagabb, műveltebb.
2022. jan. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolod, hogy egyetlen vers miatt áll bukásra?
2022. jan. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ki lehet.
2022. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még éppen csak elkezdődött a második félév. Év végéig még négyesre is felhozhatod. De dolgozni kell érte, anélkül nem megy.
2022. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4.nem😌 alapból szar vagyok abból a tantárgyból
2022. jan. 14. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!