Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnapi nap mennem kellene...

Holnapi nap mennem kellene valahova,viszont karanténba vagyok. Apám azt mondta hogy menjek el mert az fontos dolog lenne.Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem vagyok covidos csak volt kontaktom
2022. jan. 13. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Bárhová kell menned, hivatalos igazolással távol maradhatsz. A karantén pedig egy hatósági igazolás, ami dátumra pontosan megadja, hogy nem hagyhatod el a lakást.

Ne menj, mert nem mehetsz. Apád pedig nem áll a törvény felett.

2022. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Apád idióta.
2022. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es

Az a gáz ezt belátom

2022. jan. 13. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem ellenőrzik a karantét. Most az omikron terjed, ami qrva enyhe (átéltem, lószar). Mint egy megfázás. Teszt nélkül én is azt gondoltam, hogy megfáztam. Rengetegen mászkálnak most covidosan, mert észre se lehet venni, hogy beteg vagy. Én karanténban sem voltam. Te ráadásul csak kontakt vagy. Ha fontos dolog, menj. Sose lesz vége ennek a szarnak, ha nem esik át rajta mindenki.
2022. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!