Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan gorombák Magyarors...

Miért olyan gorombák Magyarországon (Budapest) a kiszolgálók?

Figyelt kérdés
Csak a külföldiekkel szemben ilyenek, vagy általában is? Angliából jöttünk üdülésre és alig találunk olyan éttermet vagy pubot, ahol úgymond szívesen látják az embert.

2022. jan. 13. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A Fővám téri piac emeletén!
2022. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hétfőn megnézzük
2022. jan. 15. 22:43
 13/14 anonim ***** válasza:
22%

Italokról jut eszembe. Vannak helyek, ahol a bolti ár 40-90-szeresét kérik el. Ezen felül összeadni sem tudnak. Ha nem akarod egy átlag magyar ember havi fizetését kifizetni két kávé, két feles és egy kis marék migyoróért, még meg is vernek.

A hatóság bezárja ezeket, bírságot szabnak ki stb. Kettő másik nő ki helyettük. Nem tömeges, de van ilyen is.

Mogorva kiszolgálással osztrákoknál is találkoztam. Lehet rossz tapasztalat magyarokról?

Teszt: próbáljátok ki, hogy csak angol nyelven beszéltek. Állítóg jó hatással van a kedvességükre. Igaz, lehúzós helyeken is a külföldivel trükköznek.

2022. jan. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Angolul beszélünk. Egy fordító oldalt használok. Egyik nap voltunk egy gáz helyen, ahol 5000+ fizettünk egy szendvicsért, egy croissantért és két kávéért. Csak cash fogadtak el, ezért levontam 10 ezret egy ATM-ből, és amikor fizettem, akkor az ember négyszáz valahány forintot adott ide. Összeszámoltam mennyi visszajárót kell kapnunk, és amikor kérdőre vontam ideadta a maradékot is. Ezen kívül a service charge-okon szoktunk meglepődni.
2022. jan. 16. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!