Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb baratnom nem hivott...

A legjobb baratnom nem hivott meg a szulinapjara?

Figyelt kérdés
Mindketten roplabdazunk csak kulon csapatba. Egyszer volt egy buli az o csapattarsaival (4 lany plusz en es a baratnom) es akkoe tok jol elvoltunk, nagyon jo kijottem az o barati tarsasagaval. Ekkor jott az otlet, hogy a baratnom ezzel a tarsasaggal tartana a szulinapi bulijat. Majd most miutan mar megszervezte a bulit ami egyebkent ket het mulva lenne azt irta nekem, hogy ne haragudjak de neki nagyon furcsa volt a ket ,,tarsasagot” osszehozni es hogy inkabb a negy lanyal tartana csak a bulijat de utanna majd velem is mindenkeppen megtartja. Ezt nem teljesen ertettem, hogy miert ra is kerdeztem, de csak annyit mondott, hogy neki az elozo buli is fura volt hogy mindket barati tarsasaga ott volt. Na mindegy igazabol tudom, hogy nem leszunk emiatt rosszba csak szarul esik, hogy ebbol kimaradok:(( jogosan haragszom vagy felfujom a dolgokat?? Nagyon nem hagy nyugodni ez :(
2022. jan. 17. 17:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljon valaki… tényleg nem tudom hogy mit csináljak, mert megbántott, de nem akarom a hisztimmel elrontani a szülinapját ahogy azt sem szeretném, hogy szánalomból hívjon meg. Teljesen tanácstalan vagyok :((
2022. jan. 17. 18:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm akivel mi már nem sűrűn járunk össze. Neki megvolt a saját baráti köre mielőtt megismerkedtünk. Illetve megvan az a baráti köre amibe én is beletartozok. A két baráti kör sose keveredett össze, persze ismerek néhányat azok közül a barátai közül is, de nem álltam be hisztizni, hogy vegyenek be a bulikba. Velük teljes másról beszélget mint velem /velünk. Valószínűleg itt is ez van. Fogadd el, hogy veled külön akar bulizni és ne féltékenykedj a barátaira, inkább keress te is magadnak új barátokat.
2022. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!