Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanság milyen webáruházakna...

Mostanság milyen webáruházaknak lehet nagy kereslete? Mobiltelefon webshopnak lenne értelme?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem szerint már elég sok van. Ha belegondolsz, mobilt ezer meg ezer helyen lehet venni, kicsi az esélye, hogy pont nálad vennék meg, a szolgáltatóknál meg már szinte fillérekért van, nem rég néztem.


Ha valami egyedi dolog, amiből nincs sok, akkor lehet értelme, de szerintem mobiltelefon shopnak nem túl sok.

2010. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen ha jóval olcsóbb a konkurenciánál, azért arra gyorsabban felfigyelhetnek a vevők
2010. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor esetleg férfi-női ruházat?
2010. szept. 9. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Múltkor épp nézegettem, abból is van bőven, de talán nem olyan sok és a választák sem tetszett egyiknél sem igazán és nem is rendeltem egyikből sem. Ha abból lenne egy kedvező árú, minőségi, választékos szerintem az azért beindulhatna...
2010. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg ez azért más kategória. Telefonból van x db telefon a Földön amit lehet forgalmazni, de ruhánál azért teljesen más a helyzet.
2010. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
esetleg valami tipp?
2010. szept. 9. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Cipőbolt, valami kacatos bolt, esetleg régiségbolt, stb.
2010. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!